Спецможливості
Новини

Заборона імпорту добрив з РФ спричинить необхідність виробляти їх в Україні

28.03.2018
1053
Заборона імпорту добрив з РФ спричинить необхідність виробляти їх в Україні фото, ілюстрація
Заборона імпорту добрив з РФ спричинить необхідність виробляти їх в Україні

Незважаючи на рішення Кабміну заборонити в 2018 році імпорт російських мінеральних добрив в Україну, вітчизняні аграрії все одно матимуть необхідність в препаратах для підвищення врожайності. Але навіть невеликих зусиль держави буде достатньо для того, щоб такі ж добрива були зроблені тут, що дозволить повністю задовольнити цю потребу. Про це повідомив заступник керівника Всеукраїнської Аграрної Ради Денис Марчук, пише propozitsiya.com з посиланням на ГолосUA.
Представник ВАР додав, що добрива будуть дорожчати і українським аграріям доведеться витримати подвійний удар: витратити час на пошук нових постачальників і знайти більше коштів на покупку даного товару.
«Революційним за своїми наслідками в середньостроковій перспективі стало б рішення про надання державних гарантій для залучення кредитів на будівництво заводів з виробництва синтезованого газу з бурого вугілля, а також надання хімічним підприємствам ліцензій на розробку газових родовищ для виробництва азотних добрив з власної сировини», - додав він, кажучи про довгострокову перспективу розвитку цього напрямку.
Що ж стосується швидких рішень уряду, то Д. Марчук пропонує в стислі терміни зменшити митні платежі на імпорт добрив з інших країн.

Інтерв'ю
В Україні дедалі частіше говорять про смерть аграрної науки, і про неефективність роботи НААН. Про можливі варіанти виходу науки із кризи та про перспективні розробки науковців у інтерв`ю propozitsiya
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее

1
0