Спецможливості
Новини

Вийшов друком березневий номер журналу «Пропозиція»

14.03.2017
1295
Вийшов друком березневий номер журналу «Пропозиція» фото, ілюстрація

Читайте у номері:

 

Валентина Болоховська: Щастя – це коли ти кожного дня робиш те, що подобається. Інтерв’ю з лауреатом Державної премії України в галузі науки й техніки, однією з засновниць компанії «БТУ-Центр».

Експерт-тест: американська трійка на українських ланах. Експертами у виробництві тракторів можна назвати John Deer, AGCO, Case IH. Пропонуємо ознайомитися з новинками цих світових лідерів.

Головне в боронуванні грунту – правильний вибір борони.  Огляд знарядь, що представлені на українському ринку .

Машини для протруювання насіння: огляд конструкцій. Стаття допоможе господарствам обрати сучасний протруювальний агрегат з урахуванням необхідної кількості протруєного матеріалу.

Кращі з кращих: випробування ярих зернових у Степу. Використання сучасних високоврожайних сортів ячменю і пшениці ярих за дотримання зональних технологій вирощування можуть забезпечити високий потенціал урожайності зерна.

Полба і спельтва: нові перспективи вирощування. Детальний опис агротехнологій вирощування і збирання. Перш ніж планувати посів культури потрібно подбати про переробку і зберігання такого зерна, - наголошують автори.

Чинники існування симбіозу b.japonicum – соя. Ретельне висвітлення теми симбіозу бульбочкових бактерій і рослин сої.

Стресові фактори для кукурудзи та мінімізація їхнього впливу. Не буває поганих гібридів кукурудзи – є невдалий їх добір і неправильне використання.

100 тисяч із гектара – це реально. Головний агроном Баришівської зернової компанії розповідає про досвід вирощування голо насінного гарбуза задля насіння.

Вирощування кукурудзи на зрошенні в умовах Південного Степу України. Оприлюднено результати дослідження Інституту зрошувального землеробства щодо впливу строків сівби та густоти стояння на зернову продуктивність гібридів кукурудзи різних груп стиглості в умовах зрошення.

Біологічні особливості та методи контролю хвоща польового. Для досягнення абсолютного контролю цього бур’яну необхідно розробляти і реалізовувати довгострокові програми з поєднанням агротехнічних і хімічних заходів.

Візуальна діагностика озимих культур навесні. Розглянуто особливості прояву та впливу найнебезпечніших захворювань озимих культур та надано рекомендації щодо їхнього контролю.

Особливості захисту ярих зернових культур у ранні періоди росту і розвитку. Ще раз про передпосівну обробку насіння протруйниками.

Ефективний контроль чисельності основних шкідників ріпаку озимого. Проаналізовано всі наявні на ринку інсектициди та їхню ефективність за різних умов застосування.

Підготовка насіннєвої картоплі до садіння. У статті йдеться про вивантаження зі сховищ, сортування, повітряно-теплове обігрівання, пророщування, протруєння і обробку стимулюючими речовинами.

Захист виноградників у ранньовесняний період.

Екологічні аспекти вирощування винограду. Цікава розповідь про ампелоекологію – науку, що вивчає взаємозв’язок і взаємодію виноградної рослини та природного середовища її існування в агроценозі.

Сучасні обприскувачі для садів і виноградників.

Охолоджувальні комплекси для зерна. Цей метод дозволяє зберігати якість зерна, зменшувати енерговитрати в 2-4 рази порівняно з використанням традиційного методу сушіння.

 

Інтерв'ю
Радник з сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен
    Радник Посольства Франції в Україні з питань сільського господарства Ніколя Перрен розповів сайту propozitsiya.com, чому в званні великої аграрної країни нема нічого поганого, чим його батьківщина заслужила це звання і чим зі свого... Подробнее
Михайло Філатов та Ірина Леженіна
Кількість комах-запилювачів скорочується по всій планеті, оскільки руйнуються осередки їхнього проживання — незаймані куточки природи. Критична ситуація посилилася під час воєнних дій на території України. Ми розпитали вчених Державного... Подробнее

1
0