Спецвозможности
Новости

Виробники та ремонтники сільськогосподарської техніки об’єднуються

05.06.2008
879
Виробники та ремонтники сільськогосподарської техніки об’єднуються фото, иллюстрация

Одним з основних завдань Асоціації є централізоване забезпечення сільськогосподарських виробників потрібною технікою. Річне виробництво підприємств — членів Асоціації — на сьогодні становить 340 млн гривень.
Але потреба в машинах, ремонті і їх сервісному обслуговуванні з кожним роком збільшується. Тому на підприємствах Асоціації впроваджують нові технології, організовують коопероване виробництво сільськогосподарської техніки, переоснащують ремонтну базу і мережу технічного сервісу, провадять єдину технічну та економічну політику, спрямовану на розвиток підприємств — членів Асоціації.


Наразі виготовлення машин — важлива проблема, але ще більшою проблемою є їх реалізація, тому, плануючи свою діяльність, ми намагаємося якомога активніше завойовувати нові ринки збуту.  Продукція, яку виготовляють наші підприємства, дає для цього всі підстави. Наші виробництва гнучкі, пластичні, їх легко переоснастити, перепрофілювати і дати такі машини, які потребує нинішній товаровиробник.
 За такою схемою вже працює низка молодих і перспективних членів нашої Асоціації. Це ВАТ “Вишевичі Агротехніка” Житомирської  області (голова правління — М. Сташенко), ВАТ “Краснянське РП Агромаш” (голова правління — Ю. Пономар), ВАТ “Калинівське РП “Агромаш” (голова правління —  М. Васківнюк), ВАТ “Яготинський райагротехсервіс” Київської області (голова правління — В. Гопкало), ЗАТ “Дніпроагромаш” (генеральний директор —  Є. Єльчина). Їхня продукція користується великим попитом і, до речі, не лише в Україні.


 Важливим напрямом роботи підприємств Асоціації є виробництво запасних частин. Нині підприємства, члени Асоціації, виготовляють і відновлюють близько 5 тис. найменувань деталей критичного імпорту, що повністю покриває їх дефіцит, до того ж, вони наполовину дешевші, ніж на ринку.
 До складу Асоціації входять Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” та Український державний центр із випробування та прогнозування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва. Це дає змогу об’єднати наукові сили і виробників машин та механізмів,  співдружність яких є надзвичайно сприятливою для Асоціації.
 На підприємствах Асоціації створюють сучасні магазини, які працюють за технологічною схемою новітніх магазинів-маркетів, через які провадиться реалізація усіх матеріальних ресурсів. У ці торгові центри поставляється продукція всіх членів нашого добровільного формування. Саме тут можна буде оформити заявку на виготовлення техніки. Створюються регіональні виставки-продажі техніки, що виготовляється на підприємствах. Відпрацьовується питання гарантії роботи машин і механізмів: Асоціація бере на себе відповідальність щодо гарантій експлуатації. Асоціація виконує всі види агротехнічних робіт на замовлення (підготовка грунту, висівання, збирання врожаю), забезпечує повний сервіс із комплексу агрохімічних робіт, здійснює обробку полів гербіцидами, надає послуги з доставки і внесення засобів захисту рослин, мінеральних добрив, безводного та водного аміаку, рідких комплексних добрив.
 Для поєднання зусиль української та німецької сторін створено інформаційно-рекламне агентство, що дає  Асоціації унікальні можливості просування продукції вітчизняних виробників на ринки Європи.
 Асоціація виступає сьогодні і як виробник і як продавець, впроваджуючи у виробництво сучасну технічну політику, враховуючи в своїй діяльності інтереси і  сільськогосподарських машинобудівників, і користувачів цієї техніки — селян.

Интервью
Бакуменко
Председатель Верховной Рады Андрей Парубий поддержал продление моратория на продажу сельскохозяйственных земель в Украине. За продление моратория выступают фракции "Народного фронта", "Батькивщины" и
Климатические изменения и неблагоприятные для рынка условия, вызванные COVID-19, не позволили украинским агропроизводителям в этом году в очередной раз продемонстрировать миру рекордные урожаи, особенно таких поздних культур, как кукуруза... Подробнее

1
0