Спецможливості
Новини

В Ukrlandfarming поділились перевагами використання квадрокоптерів у сільському господарстві

10.07.2022
473
В Ukrlandfarming поділились перевагами використання квадрокоптерів у сільському господарстві фото, ілюстрація

Зараз будь-який бізнес максимально зосереджений на впровадженні інноваційних технологій, адже вони поєднують досвід та корисні новинки для подальшого прибутку компанії. Аграрний бізнес, мабуть, один із яскравих тому прикладів. Зокрема, на варті захисту рослин стали безпілотні літальні апарати.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Ukrlandfarming PLC .

Можна почути декілька варіантів назв «летючого дива», серед них найбільш розповсюдженими є дрони та безпілотники. Однак фахівці радять називати його квадрокоптером, не вигадуючи нових хитромудрих слів.

Основні «родзинки» та переваги квадрокоптерів — багатофункціональність, економія важливих ресурсів, відносна компактність самого ґаджету.

На основі замірів квадрокоптера пілот робить карту поля і вже згодом вибудовує максимально оптимальний маршрут роботи дрона. Внесення ЗЗРів — легко; розкидання мінеральних добрив — і це він також може (потрібно лише придбате для цього спеціальний бачок).

«Лише уявіть — квадрокоптер опрацьовує від 3 до 5 га за 15 хвилин! Також йдеться про заощадження води та палива, годі й казати — «золоті» ресурси сьогодення. 100 л води витрачає «аналоговий пристрій» і лише 10 л — квадрокоптер. Погодьтесь, різниця вагома; тим паче у масштабах великого холдингу», — пояснили у компанії.

Тож, дрон — не новомодна забаганка, це ніби продовження руки та думки агронома, невід’ємна частина виробничого процесу, який вимагає вправності та кмітливості пілота. Адже лише у міцній зв'язці «пілот-квадрокоптер» можна домогтись високих врожаїв!

Інтерв'ю
10 квітня український підрозділ французької компанії MAS Seeds та фірма Innovation Agro Technologies підписали меморандум про співпрацю, який передбачає впровадження в господарствах, що є клієнтами MAS Seeds, створеної в Ізраїлі... Подробнее
Жнивна кампанія в Україні на стадії завершення. За прогнозами Україна має зібрати врожаю всіх сільськогосподарських культур в межах 70 млн тонн. Жнива на сході та півдні завершуються, захід України внаслідок дощів дещо із затримками збирає... Подробнее

1
0