Спецвозможности
Новости

В Україні запровадили обмеження на експорт гречки, рису та вівса

09.05.2022
283
В Україні запровадили обмеження на експорт гречки, рису та вівса фото, иллюстрация

На час воєнного стану, щоб уникнути дефіциту цих продуктів у країні, Міністерство аграрної політики та продовольства запроваджує обмеження на експорт гречки, рису та вівса, повідомив в ефірі загальнонаціонального телемарафону перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

«У відповідному рішенні уряду про забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного часу закладено необхідність щомісячно переглядати баланси. Наше міністерство це робить. І за тими позиціями, де ми бачимо критичну ситуацію, ми обмежуватимемо експорт», — резюмував Висоцький.

Він також повідомив, що, за даними від областей, відомо, що вкрадено і вивезено на територію Криму або РФ близько 400 тисяч тонн зернових.

Висоцький додав, що уряд регулярно аналізує ситуацію з продуктами, експорт яких підлягає ліцензуванню. Водночас відомство не регулюватиме вивезення тих товарів, яких в Україні накопичилися значні залишки.

Интервью
Ореховодства остается едва ли не самым прибыльным направлением садоводства
Интерес к ореховодству как к прибыльному бизнесу растет. Об особенностях этого сегмента рассказывает директор Института орехоплодных культур Виталий Радько.  
Земельная реформа отнюдь не завершилась с принятием закона об обороте сельскохозяйственных земель. Она требует принятия сопутствующих законов и подзаконных актов, обеспечивающих функционирование рынка земли. О судьбе этих законов и... Подробнее

1
0