Спецможливості
Новини

В Україні запрацював новий Реєстр зберігання зерна

11.11.2024
199
В Україні запрацював новий Реєстр зберігання зерна фото, ілюстрація

Мінагрополітики продовжує роботу щодо переведення публічних послуг в електронну форму. Було розроблено та впроваджено інформаційно-комунікаційну систему «Основний реєстр складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстр зернового складу».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Щоб зареєструватися, установам та організаціям, які здійснюють діяльність у галузі збереження зерна, необхідно перейти на офіційну веб-адресу нового Реєстру за посиланням.  

З актуальною інформацією щодо роботи Реєстру можна ознайомитися за посиланням та на офіційному сайті ДП «Держреєстри України».

Переваги впровадження Реєстру складських документів на зерно:

  • розміщення Реєстру на Єдиній платформі реєстрів державних органів на Дія.Engine;
  • реалізована можливість керування бланками в частині їх переміщення між складами;
  • доступ елеваторів до роботи з Реєстром через веб-браузер Управління доступом користувачів реалізовано безпосередньо в системі та доступно керівнику елеватора;
  • наявність АPI-інтерфейсу для інформаційного обміну з обліковими системами зернових складів;
  • використання електронного цифрового підпису для авторизації користувачів;
  • реалізовані робочі кабінети для банківських установ;
  • інтеграція Реєстру з ЄДР (Єдиним державним реєстром юридичних осіб);
  • нові формати звітності.

«Мінагрополітики продовжує рух у бік цифровізації для спрощення доступу до послуг. Впровадження Реєстру зберігання зерна створює передумови переходу на безпаперові технології та запровадження електронного складського документу на зерно. Також створює можливість інтеграції з торговельними майданчиками для розвитку ринку зерна України», – зазначив Міністр агрополітики Віталій Коваль.

Послуги реалізовані Міністерством аграрної політики та продовольства України в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за підтримки Фонду Східна Європа в межах проєктів DIGITAL UA HUB, що впроваджуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки уряду Німеччини та проєкту Європейського Союзу «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA).

Інтерв'ю
Федір Шумейко, головний інженер ФГ «Агро Хорс»
Коротка дискова борона Heliodor 9 від LEMKEN – найлегша дискова борона в продуктовій лінійці компанії. Діаметром дисків цього агрегату становить 510 мм. Серед особливостей агрегату слід відмітити його маневреність, технологічність та... Подробнее
Російська агресія вдарила по всій вітчизняній аграрній сфері – від фермерів до агрохолдингів. Про те, як великі агрокомпанії справляються з проблемами, які навалилися на сільгоспвиробників нинішньої весни, і ще й примудряються допомагати... Подробнее

1
0