Спецможливості
Новини

В Україні різко виріс попит на насіння овочевих культур

30.01.2019
1606
В Україні різко виріс попит на насіння овочевих культур фото, ілюстрація

Інвестиції в овочівництво можуть бути дуже прибутковими, але лише за умови орієнтації на продукцію високої якості, яка може бути успішно експортована, в разі внутрішнього перевиробництва. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на East-Fruit.com.

Попередні прогнози розширення виробництва овочів в Україні, озвучені раніше Українською плодоовочевою асоціацією (УПОА), знаходять підтвердження в інформації від учасників ринку.

Фермери повідомляють, що в даний момент купити популярні гібриди та сорти овочів, перш за все цибулі, моркви і капусти в Україні досить складно, тому що основні обсяги вже зарезервовані. За даними продавців насіння, майже всі постійні клієнти планують розширювати виробництво, проте істотно виріс і потік нових клієнтів, які хочуть спробувати свої сили в овочівництві. Найчастіше це сільгоспвиробники, але є і підприємці з інших галузей.

На думку учасників ринку, ситуацію нагнітають повідомлення про нові цінові рекорди за цими культурами. У той же час багато новачків не розуміють, що овочівництво - це не такий вже простий бізнес, як здається на перший погляд. І вже традиційно багато хто недооцінює важливість маркетингу продукції перед тим, як розвивати виробництво. Більшість не має чіткого уявлення про канали збуту овочів, орієнтуючись лише на роздрібні ціни і інформацію в ЗМІ про дефіцит продукції.

Експерти ринку відзначають, що найбільш ризикованою культурою є капуста, так як можливості її експорту дуже обмежені, а поріг входження в виробництво цієї культури залишається найнижчим.

Інтерв'ю
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее
Вже третій рік поспіль у квітні починається масова загибель бджіл. Цього року бджолярі влаштували низку акцій протесту і написали чимало звернень до органів влади. Організатором трьох акцій протесту і автором звернення до президента... Подробнее

1
0