Спецможливості
Новини

У Сінгапурі запустили онлайн-продаж українського меду

09.07.2019
730
У Сінгапурі запустили онлайн-продаж українського меду фото, ілюстрація

Онлайн-супермаркет Redmart, що належить лідеру онлайн-торгівлі AlibabaGroup, і є однією з найважливіших торгових майданчиків Південно-Східної Азії, почав продаж в Сінгапурі меду виробництва української компанії "Асканія-Пак". Про це повідомили в Секретаріаті з підтримки експорту української продовольчої і аграрної продукції (UAFES). Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

За інформацією Секретаріату, зараз в Redmart представлені 12 видів меду від "Асканія-Пак" в роздрібній упаковці: липовий, акацієвий, гречаний та луговий мед. Також на продаж надійшла лінійка крем-меду зі смаками полуниці, абрикоса, лохини, лимона та м'яти, шоколаду, а також інших фруктів і ягід.

Одна банка меду оцінюється в $14, банку крем-меду - в $12,5.

Як заявив представник сінгапурської сторони Кантібан Скаусер, в липні - серпні 2019 року Redmart готується запустити в продаж ще два українських бренда.

У 2018 році відбувся ряд торгових місій від ФАО та ЄБРР в країни Південно-Східної Азії, і з тих пір українські виробники отримали можливість експортувати готову продукцію в Сінгапур та Малайзію.

До інформації: за підсумками 2017 року Україна стала найбільшим експортером меду в Європі і потрапила в топ-3 світових експортерів меду після Китаю та Аргентини. Експерти прогнозували, що за результатами 2018 року Україна втратить позиції.

Основними виробниками меду є вісім областей: Вінницька, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Житомирська, Миколаївська, Полтавська та Кіровоградська. Вони виробляють близько 70% українського меду, який постачають в 35 країн світу.

Ключові слова: Сінгапур, Україна, мед

Інтерв'ю
Зараз іде палке обговорення законопроекту про обіг сільськогосподарських земель. Сьогодні з цього приводу збереться комітет ВР з питань аграрної та земельної політики. Напередодні ми поспілкувалися з секретарем комітету Іваном Чайківським... Подробнее
Нині соя — одна з головних культур у структурі посівних площ багатьох господарств в Україні. Чому так? Тому що соя — важлива сільськогосподарська культура, яку вирощують для отримання білка й олії. Унікальні властивості цієї культури... Подробнее

1
0