Спецможливості
Новини

У Новій Зеландії розробили робота для пакування яблук

27.03.2017
2235
У Новій Зеландії розробили робота для пакування яблук фото, ілюстрація

Компанія Robotics Plus створила робота для пакування яблук і вже збирається відправляти подібні вироби на експорт до країн, де існують проблеми з наймом ctpjyyjuj персоналу. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на новозеландське інтернет-видання stuff.co.nz.

Машини для автоматичного пакування яблук розташовують фрукти в ящиках червоним боком догори, та ще й так, щоб хвостики стояли рівно. Хитромудра техніка використовує для цього сенсори, спеціальне програмне забезпечення та електромеханічні технології.

5 машин виробництва цієї компанії вже працюють у Новій Зеландії, а зараз Robotics Plus хоче вийти на ринки США та інших країн. Роботи вже перебрали близько 8,5 млн шт. яблук.

Велику зацікавленість у нових роботах проявляють 4 американські міжнародні компанії. «Компанія планує вже в цьому році вийти на ринок США, де споживають яблук у 10 разів більше, ніж вирощує Нова Зеландія. Оператори яблучного ринку вважають, що це обладнання зможе спричинити революцію в галузі», — вважає співзасновник Robotics Plus Алістер Скарф.

А. Скарф стверджує, що машини дозволяють уникнути механічних ушкоджень при сортуванні та працюють швидше, акуратніше і з вищим рівнем гігієни, ніж люди. Для Нової Зеландії це дуже актуально, бо країна нарощує експорт яблук щороку на 10%, а для пакування цих фруктів у країні наймають 14 тис. працівників.

У США очікують підвищення витрат на оплату праці пакувальників у зв’язку з політикою Д. Трампа, націленою на стимулювання виробництва, внаслідок якої, як очікується, попит на робочу силу зросте на 40%, через що деякі штати, як-от Каліфорнія, розмірковують над підвищенням мінімальних зарплат.

Robotics Plus також розвиває технології автоматичного запилення плодових джерел, механізованого збирання фруктів і безпілотних машин для садів.

 

Богдан Малиновськийb.malinovskiy@univest-media.com

Інтерв'ю
1 жовтня 2023 року на посаду керівника BASF Agricultural Solutions в Україні був призначений Сезарі Урбан. Пан Сезарі має за плечима величезний досвід роботи у бізнесі — і не лише в аграрному. Хоча саме на аграрний бізнес припадає більша... Подробнее
Вважається, що для українського елеватора добрий показник — 3 обороти за сезон (це коли елеватор потужністю одночасного зберігання 50 тис. т за сезон перевалює 150 тис.). Елеватор «Агродар-Бар», розташований у селі Міжлісся Барського... Подробнее

1
0