Спецможливості
Новини

У Nestle розповіли про проблеми у співпраці з українськими фермерами

10.01.2017
2486
У Nestle розповіли про проблеми у співпраці з українськими фермерами фото, ілюстрація
У 2007 році компанія запустила програму «Господар», яка спрямована на пошук і розвиток місцевих постачальників, виробників якісної сировини і пакувальних матеріалів.

Nestlé прагне збільшити частку сировини місцевого виробництва в Україні для того, щоб задовольнити потреби фабрик. Але компанія зіткнулась з двома проблемами. Про це розповів керівник відділу закупок Nestle в Україні та Молдові Аксель Ероглу на agravery.com повідомляє propozitsiya.com.

В Україні Nestlé для своїх трьох фабрик закуповує до 70% сировини та матеріалів для пакування у місцевих постачальників, близько 30% імпортного. У 2007 році компанія запустила програму «Господар», яка спрямована на пошук і розвиток місцевих постачальників, виробників якісної сировини і пакувальних матеріалів. На початку 2016 року проект спрямували на розвиток місцевих постачальників в Україні, а також зробили акцент на забезпеченні високого рівня виробництва і рівня якості сировини, що відповідають світовим стандартам.

Як підкреслив А.Ероглу, Nestlé прагне збільшити частку сировини місцевого виробництва в Україні для того, щоб задовольнити потреби фабрик, а також бачить перспективу в експорті сировини на європейські ринки. Підвищуючи долю місцевої продукції з 62% до 70% впродовж останніх трьох років, компанія таким чином допомагає місцевим постачальникам перетворитися з невеликих ферм у переробні компанії, відкриваючи інші ринки Nestlé для їхньої продукції та покращуючи прозорість процесу постачання.

Експерт пояснює, що подібний підхід, разом з просуванням сільських районів, як привабливого місця для життя, роботи та інвестицій зокрема, підтримує фермерів і місцеві громади та зможе допомогти їм у подальшому розвитку. Це, в свою чергу, допомагає компанії забезпечити стійке постачання якісних інгредієнтів і надає споживачам повну простежуваність продукції.

При цьому А.Ероглу зазначив, що при детальному розгляді цілей проекту компанія зіткнулась з двома проблемами. Перша – сировина місцевого виробництва повинна відповідати високим вимогам Nestlé, які є більш жорсткими, аніж міжнародні стандарти з точки зору якості, безпеки, технологій виробництва і стійкості. Друга – мережа постачальників повинна надалі збільшуватись.

Разом з постачанням великих виробників сільськогосподарської продукції, постачальники з маленьких та середніх ферм також повинні надалі розвиватись. Така взаємодія може привести до децентралізації і диверсифікації джерел постачання і тим самим допоможе знизити ризики і забезпечити надійну подачу сировини в довгостроковій перспективі. Така співпраця має сприяти розвитку місцевих громад, а також простежуваності сировини.

Інтерв'ю
Як ми вже писали, органічна продукція в цілому залишається досить вузькою нішею аграрного ринку. Значною мірою – через ризикованість вирощування і збуту. Однак є ніші, де органічна продукція впевнено знаходить збут, принаймні на зовнішніх... Подробнее
Важливим елементом сучасних технологій вирощування кукурудзи є інтегрована система захисту посівів від шкідливих організмів, чільне місце в якій займає боротьба з бур’янами. Адже бур’яни є одним з основним чинників зниження врожайності та... Подробнее

1
0