Спецможливості
Новини

У Мінагрополітики пояснили українцям, як купити землю: три базових кроки

03.07.2021
738
У Мінагрополітики пояснили українцям, як купити землю: три базових кроки фото, ілюстрація

Перший заступник міністра аграрної політики Тарас Висоцький розкрив подробиці запуску вільного ринку землі з 1 липня, а також назвав три базових кроки, необхідних для купівлі землі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на rubryka.

На запитання, як встановити випадки, коли іноземці купують землю обхідними шляхами через громадян України, Висоцький відповів:

«З 1 липня на сайті Держгеокадастру можна всім українцям подивитися дані земельного моніторингу. Там буде доступна інформація, хто купує, скільки купує, за якою ціною. Держгеокадастр уповноважений робити цей моніторинг. І якщо будуть виявлятися порушення, наприклад, що іноземці будуть купувати обхідними шляхами, тоді ця земля конфіскується у судовому порядку і примусово відчужується через електронні аукціони».

Чиновник нагадав, що чіткі кроки щодо купівлі землі описані на сайті Мінагропрому, на сторінках у соцмережах Мінагропрому та Держгеокадастру.

«Є декілька базових кроків.

Перше — перевірити на публічній кадастровій карті, що земельна ділянка внесена, і на неї є вся документація.

Друге — звернення до нотаріуса. Третє — проходження перевірки і безпосередньо оформлення угоди купівлі/продажу», — сказав він.

Інтерв'ю
Володимир Шульмейстер. Народився в Миколаєві. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю «турбінобудування», інженер-механік. Захистив докторську дисертацію з матеріалознавства. З 24 грудня 2014 року по 30 грудня 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури України
Український інститут майбутнього - незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни і моделює різноманітні сценарії розвитку подій в Україні, пропонує альтернативні рішення. Основні напрямки
Наразі багато країн світу шукають спосіб, як поліпшити екологічні умови та знайти нові джерела енергії. Одним із рішень цієї глобальної проблеми є вирощування унікального дерева, яке вже відоме у всьому світі під назвою «павловнія». Це... Подробнее

1
0