Спецвозможности
Новости

В Криму постійно фіксують колони зерновозів з українськими номерами

13.06.2022
373
В Криму постійно фіксують колони зерновозів з українськими номерами фото, иллюстрация

Українська сторона неодноразово повідомляла, що росія продовжує вивозити викрадене в Україні зерно на свою територію та в окупований Крим.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Радіо Свобода».

В анексованому Росією Криму на трасі «Таврида» біля в'їзду в місто Керч помітили колону з вантажних автомобілів з українськими номерними знаками.

Колона складалася з чотирьох автомобілів, до кожного з яких було приєднано причіп. Кузови автомобілів та причепів були закриті тентами. Номерні знаки серії ВТ відповідають Херсонщині.

в анексованому Криму також помічали наповнені зерном вантажівки з українськими номерами. Трасою Джанкой-Сімферополь в обидві сторони рухалися каравани пристосованих під перевезення зернових культур вантажівок, по 5-10 машин у колоні. Деякі вантажівки стояли на узбіччі через поломки техніки або біля придорожніх кафе.

Нагадуємо, що раніше на Чонгарі зафіксували кілометрові затори вантажівок із вкраденим в Україні продовольством, яке вивозили в окупований Крим.

Интервью
Немец Дитрих Трайс уже 20 лет живет и работает в Украине. За это время он привел в страну инвесторов, которые вложили сюда десятки миллионов долларов. В последние годы господин Дитрих работал директором агрофирмы сначала у одного, потом у... Подробнее
Ірина Кухтіна
О необходимости объединения производителей ягод, львиная доля которых в Украине выращивается единоличниками и домохозяйствами, говорят уже давно. В прошлом году такая ассоциация - «Ягідництво України» - была зарегистрирована. Редакция... Подробнее

1
0