Спецвозможности
Новости

В деокупованих районах Миколаївщини проводять посівну

06.10.2022
280
В деокупованих районах Миколаївщини проводять посівну фото, иллюстрация

Деокуповані райони Миколаївської області, які розташовані не біля лінії фронту, проводять посівну кампанію, заявив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Украгроконсалт.

«У нас працює зерновий коридор і логістика через порти Одеси. Це допомагає не втратити попередній урожай і не збанкрутувати. Це вже допомогло людям. Вони мали і мають змогу продавати вже зібраний урожай. Але це не зовсім стимулює розпочати нову посівну кампанію. Оскільки є ризики, пов’язані з військовою ситуацією», — розповів він.

Миколаївська область також активно готується до опалювального сезону, зазначив Кім. Він заявив, що готовність області, як і всієї України, — приблизно 97%.

«Є програма Міністерства реінтеграції [тимчасово окупованих територій] про закупівлю дров, для прифронтових регіонів насамперед, де є перебої зі струмом або вони знеструмлені повністю. Окрім того, працюють усі комунальні служби, у тому числі обласні й волонтерські з інших міст, для того, щоб заклеїти вікна і дахи плівкою, щоб не було тепловтрат», — розповів голова ОВА.

Интервью
Мария Колесник руководитель аналитического консалтингового агентства "ААА"
Изменить свою жизнь и переехать за границу, например в Европу, мечтает сейчас почти каждый украинец. О том, настолько положительным является этот опыт и каким образом строить свою аграрную стратегию,
Компания «Нертус» активно развивает два направления. Первое - семеноводство гибридов подсолнечника и кукурузы сербской селекции. Второе - СЗР и микроудобрения. На сегодняшний день в портфеле компании «Нертус» уже 70 препаратов для зерновых... Подробнее

1
0