Спецможливості
Новини

USAID допоможе фермерам придбати техніку українського виробництва

17:00 • Сьогодні
125
USAID допоможе фермерам придбати техніку українського виробництва фото, ілюстрація
За сприяння Проєкт USAID "Економічна підтримка України" щонайменше 20 українських сільськогосподарських логістичних компаній можуть придбати техніку для перевалки зерна від ТОВ "Завод Кобзаренка" зі знижкою 30%. Очікується, що така підтримка бізнесу збільшить експортно-перевантажувальні потужності зернових на 2,5 мільйони тонн на рік.
 
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Проєкту USAID.
 
Програма підтримки українських агро компаній від USAID передбачає, що підприємство купує обладнання у виробника за 70% його вартості, 30% – компенсує Проєкт USAID.
 
Придбати обладнання зі 30% знижкою можуть мікро, малі та середні підприємства, річний дохід від діяльності яких не перевищує суму, еквівалентну 40 мільйонів євро. Ця програма підтримки не доступна для агрохолдингів та компаній, які вже отримали допомогу від Проєкту USAID чи отримають найближчим часом. 
 
У рамках цієї програми підтримки, компанії можуть придбати техніку, яка допоможе підвищити ефективність процесів перевалки зерна на всіх ключових вузлах експортного шляху, зокрема:
 
  • мобільний розвантажувач вагонів РВМ-180 у тракторному виконанні;
  • мобільний розвантажувач вагонів РВМ-180 в електричному виконанні;
  • наземні перевантажувальні бункери БНП-12 «Ковчег» у тракторному виконанні;
  • наземні навантажувальні бункери БНП-12 «Ковчег» в електричному виконанні;
  • наземні перевантажувальні бункери БНП-3 «Ковчег» у тракторному виконанні;
  • стрічковий навантажувач СН-25 в електричному виконанні.
Загалом, Проєкт USAID компенсує 30% вартості для 51 одиниць техніки від Заводу Кобзаренка.
 
Аби отримати інформацію щодо процедури придбання обладнання, Проєкт USAID просить звертатись за номером телефону 099-270-18-90 (Тетяна).

Інтерв'ю
Восени 2018-го гіпермаркет «Ашан Україна» запускає проект «Фермерські товари» - на полицях магазинів будуть продаватися продукти, поставлені безпосередньо українськими фермерами. Про те, як
Максим Мартинюк  Держгеокадастр
За посадою Максимові Мартинюку належить опікуватися усіма землями держави. Тому перше запитання до голови Держгеокадастру цілком зрозуміле...  

1
0