Спецможливості
Новини

Україна зможе експортувати до 600 тисяч тонн цукру в новому маркетинговому році

03.10.2024
265
Україна зможе експортувати до 600 тисяч тонн цукру в новому маркетинговому році фото, ілюстрація
Цього року очікується експорт 500-600 тисяч тонн українського цукру, повідомив директор з комерційної діяльності та стратегічного маркетингу компанії "Астарта" В'ячеслав Чук на онлайн-заході «Огляд економіки у вересні». Він зазначив, що, попри зниження цін на сільськогосподарські товари, Україна продовжує демонструвати потужний експортний потенціал у цукровій галузі.
 
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Наша АСТАРТА.
 
«Минулого маркетингового року ми експортували близько 700 тисяч тонн цукру, і зараз очікуємо, що нові показники будуть на рівні 500-600 тисяч тонн», — прокоментував Чук.
 
За його словами, обсяги експорту узгоджуватимуться з внутрішніми потребами України, щоб забезпечити баланс на ринку. Особливо цікаво, що український цукор дедалі більше цікавить нові ринки, зокрема країни Середземномор'я та Північної Африки. 
«Експортний потенціал розширюється, і це дозволяє диверсифікувати продажі, зменшуючи залежність від окремих регіонів», — зазначив Чук.
Однак агробізнес залишається залежним від погодних умов, і це впливає на рішення щодо інвестицій.
«Ми орієнтуємося на маржинальність, а не на обсяги, щоб залишатися ефективними», — пояснив Чук, наголошуючи, що такий підхід сьогодні є звичним для багатьох українських агрокомпаній.
Незважаючи на складнощі з погодою, за словами експерта, аграрії продовжують адаптуватися, оптимізуючи витрати та підлаштовуючи сівозміни. Але з огляду на глобальні тенденції, маржинальність у цукровій галузі повертається до середніх показників, як і в сегменті зернових.
Ключові слова: експорт цукру, 2024/2025 МР

Інтерв'ю
Засновник Генріх Драйєр з історичним логотипом компанії з часів  заснування та найновіша сівалка точного висіву Amazone Precea
Засновник сучасної групи Amazone (на той момент підприємство називалось «Фабрика з виготовлення сільськогосподарських машин та знарядь H. Dreyer») Генріх Драйєр почав свою діяльність у 1883 році з виробництва зерноочисної машини. Незадовго... Подробнее
Олексій Сергієнко
«Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи». Цим відомим висловом французького правника, письменника і політичного мислителя Шарля Луї Монтеск’є можна описати діяльність українського експерта з агротехнологічних питань консалтингової... Подробнее

1
0