Спецможливості
Новини

Україна збільшила імпорт молочних продуктів на 25%

09.02.2019
1261
Україна збільшила імпорт молочних продуктів на 25% фото, ілюстрація

У порівнянні з 2017 роком виробництво молочних продуктів в Україні скоротилося незначно. У минулому році Україна імпортувала молочних продуктів на $94,6 млн, що перевищує показник минулого року на 25%. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на дані асоціації "Укрмолпром".

"Вітчизняним виробникам поки рано бити тривогу - в порівнянні з 2017 роком виробництво молочних продуктів в Україні скоротилося незначно (у 2017 році було вироблено 10280,5 тис. тон, в 2018 ж - 10098,8 тис. тон)", - коментують аналітики Pro -Consulting.

Скорочення виробництва експерти пов'язують з низькою купівельною спроможністю населення і скороченням поголів'я великої рогатої худоби.

Ціни на українське молоко і молочні продукти постійно зростають. У вересні 2017 року середня закупівельна ціна на молоко у вітчизняних фермерів зросла на 47,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2016- го, з 4,73 до 6,95 гривень за кілограм.

Збільшення доходів агропідприємств в сфері виробництва молока сприяє значному уповільненню темпів скорочення поголів'я корів в країні та свідчить про поступове подолання кризи в галузі.

Аналітики компанії Pro-Consulting відзначають перспективу збільшення експорту молочних продуктів, особливо молока тривалого зберігання. Важливим напрямком розвитку ринку і зростання виробництва є нарощування поставок продуктів в Азіатському напрямку та подальше просування на ринки країн Європи.

Динаміка поголів'я корів в Україні, млн гол.:

Інтерв'ю
Серед аграріїв ходять чутки про можливе банкрутство деяких крупних дилерів ЗЗР. У зв’язку з цим як дистрибутори, так і покупці ЗЗР усе частіше замислюються над тим, що далі буде з ринком пестицидів, як він працюватиме, як зміниться правила... Подробнее
Гу­с­та­во Джан­кей­ра, пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва
Один із факторів успіху аг­росек­то­ру Бразилії — агра­ні роз­пи­ски. Детальніше про їх впровадження роз­повідає пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва Гу­с­та­во

1
0