Спецможливості
Новини

Україна і Японія запрошують українських агровиробників на безкоштовні вебінари

16.05.2024
332
Україна і Японія запрошують українських агровиробників на безкоштовні вебінари фото, ілюстрація

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з Міністерством сільського, лісового та рибного господарства Японії за участі представників японських компаній організовують серію вебінарів для українських агровиробників.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

У ході вебінарів учасники зможуть ознайомитися з новітніми японськими технологіями та обмінятися досвідом щодо покращення сільськогосподарських земель, технологій іригації, садівництва та овочівництва.

Перший вебінар «Покращення ґрунтів, меліорація, включаючи технології іригації» відбудеться 28 травня 2024 року з 9.00 до 11.00 (київський час). Формат: онлайн на платформі Zoom (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам). Забезпечено послідовний переклад.

Організатор: NTC International Co., Ltd.

Участь у вебінарі безкоштовна.

На вебінарі будуть представлені технології та продукти, пов'язані з відбудовою сільськогосподарських доріг, культиваційних доріг та водних каналів, необхідних для ведення сільського господарства. Детальніше про захід.

Другий вебінар відбудеться 5 червня 2024 року з 9.00 до 11.00 (київський час). Тема: «Технології садівництва та овочівництва» Horticultural Technologies. Формат: онлайн на платформі Zoom (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам). Забезпечено послідовний переклад.

Організатор: KAKUICHI CO.,LTD.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Останній термін реєстрації: за день до вебінару. Реєстрація на обидва вебінари – за посиланням.

Інтерв'ю
Олександр Дуда
Сьогодні аграрії все частіше стикаються на своїх полях із посухою, а це означає необхідність  ротації звичних польових культур на більш посухостійкі. Однією із таких може стати  амарант. При середній урожайності в Україні 2 т/га (а на... Подробнее
Аграрний союз України — громадська організація, яка об’єднує сільгоспвиробників. Переважно — «середняків» із земельним банком від 1000 до 3000 га. Вона, як і низка інших об’єднань сільгоспвиробників, виступила з різкою критикою тієї моделі... Подробнее

1
0