Спецможливості
Новини

Українська торгова місія просуває в Японії продукцію АПК

21.11.2016
1238
Українська торгова місія просуває в Японії продукцію АПК фото, ілюстрація
Україна може запропонувати японській стороні продукцію птахівництва, сокові концентрати та томатну пасту

Україна має можливість забезпечити стратегічне партнерство з постачання агропродукції українських виробників до Японії. Зокрема, ми готові запропонувати японській стороні продукцію птахівництва, сокові концентрати, томатну пасту. Про це написав офіційний Twitter Мінекономрозвитку України з посиланням на заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталію Микільську, повідомляє propozitsiya.com.

У ході зустрічі з віце-міністром сільського господарства, лісництва та рибальства Японії Кацуо Якуро Н.Микольська запропонувала японським партнерам акцентувати зусилля на розвитку В2В.

Н. Микольска також зустрілася з представниками агентства міжнародного співробітництва "Джайка". Йшлося про підтримку України в сфері залучення інвестицій, просування українського експорту, сільського господарства, інфраструктури та інновацій, а також про можливості участі японських інвесторів в приватизації.

Торговий представник наголосила, що Україна не тільки досягла економічної стабілізації, а й демонструє економічне зростання. "Зараз вкрай необхідно підтримувати пріоритетні українські проекти, які нададуть суттєвий імпульс для подальшого економічного зростання. Серед цих проектів — Export Promotion Office / Офіс по просуванню експорту", — написала М. Нікольського на своїй сторінці в  Facebook.

Для розширення співпраці українська сторона запросила представників "Джайка" найближчим часом відвідати Україну.

Довідка

"Джайка" — урядова організація, яка координує програму з надання технічної допомоги, виділення пільгових кредитів, а також грантової (безоплатної) допомоги урядам інших країн.

Японія — лідер ринку в галузі інноваційних рішень, які застосовуються в самих різних сферах. В Україні — це будівництво мостового переходу через Південний Буг у Миколаєві, розвиток логістичної й портової інфраструктури, в тому числі регіональні проекти.

Інтерв'ю
Директор Інституту обліку і фінансів НААН України, академік НААН Валерій Жук
Після майже 20-річної перерви агрофірмам знову доводиться сплачувати податки на загальних засадах. Ясна річ, сільгоспвиробники не звикли до такого. От і стогнуть зараз сільські бухгалтери, бо і звітність значно ускладнилась, і податківці... Подробнее
В успіху спільної праці компанії зазвичай вагома частка належить її очільникові й натхненнику, який зміг згуртувати команду однодумців, націлених на досягнення бажаного результату. Таким є Ярослав Чабанюк — людина, добре знана в широких... Подробнее

1
0