Спецможливості
Новини

Українська компанія виробляє газ і добриво з відходів

26.12.2020
825
Українська компанія виробляє газ і добриво з відходів  фото, ілюстрація

Українська компанія Integro-SD розробила технологію біогазової установки, завдяки якій майже десять років поспіль продукує із пташиного посліду натуральні добрива шляхом анаеробного бродіння. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на novyny.online.ua.

Директор компанії Антон Булигін до заснування Integro-SD він не мав досвіду роботи в агросекторі. Але завжди хотів створити бізнес, який би приносив задоволення йому та користь довкіллю.

«У принципі, якогось велосипеду ми не винайшли. Компостування відоме вже тисячі років. Але якщо порівнювати, то велосипед теж існує багато років і є класична «Україна», а є велосипеди, які беруть участь у перегонах «Тур де Франс». І те і те — велосипед, але той простий, а той — технологічний. Наше виробництво є технологічним і його основна мета — це утилізація відходів птахівництва та виробництво натуральних органічних добрив», — пояснює Антон Булигін. 

Нині компанія співпрацює з мережею малих фермерських господарств із різних регіонів України, які вирощують ягідні, овочеві та плодові культури, постачаючи їм натуральне добриво. 

«За п’ять років ми спробували наші добрива десь на трьох десятках різних культур. Це були і садові, і польові культури. Сьогодні ми зупинилися на трьох групах: це ягідна група, овочева та садово-кісточкова. Найгарніші результати ми показали саме на полуниці, малині, томатах, огірках, капусті, буряку, яблуках, грушах і персику», — розповідає Антон Булигін. 

Інтерв'ю
Компанія «Нертус» активно розвиває два напрямки. Перший — насінництво гібридів соняшнику й кукурудзи сербської селекції. Другий — ЗЗР та мікродобрива. На сьогодні в портфелі компанії «Нертус» вже 70 препаратів для зернових, зернобобових,... Подробнее
В Україні традиційно нарікають на відірваність освіти від практики, яка виникла ще в радянські часи, коли на виробництві молодим спеціалістам прямим текстом казали: «Забудьте все, чому вас навчали в вузі». Однак деякі аграрні вузи вирішили... Подробнее

1
0