Спецможливості
Новини

Україна увійшла до трійки країн-лідерів з експорту грузинського вина

13.07.2017
1944
Україна увійшла до трійки країн-лідерів з експорту грузинського вина фото, ілюстрація
За январь-июнь 2017 года Грузия экспортировала 31,5 млн бутылок натурального виноградного вина (0,75 л) в 44 страны мира, что на 59% больше показателя по сравнению с аналогичным периодом прошлого года

За січень-червень 2017 року Грузія експортувала 31,5 млн пляшок натурального виноградного вина (0,75 л) в 44 країни світу, що на 59% більше показника в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Національне агентство вина Грузії, пише propozitsiya.com з посиланням на unn.com.ua.

Експорт грузинського вина виріс в напрямку країн Євросоюзу, Китаю, США та інших традиційних ринків. Виручка від експорту склала $70,5 млн.

П'ятірка країн-експортерів грузинського вина виглядає наступним чином: Росія - 19 313 343 пляшок; Китай - 3 842 412 пляшок; Україна - 2 983 000 пляшок; Польща - 1 212 704 пляшок; Казахстан - 1 163 827 пляшок.

Нагадаємо, українське вино Мадера потрапило в перелік кращих вин світу.

За словами експерта, директора з маркетингу компанії Eastern Beverage Trading О.Безуглого, ринок українського вина дуже перспективний.

Також в Україні поступово розвиваються невеликі виробники вина. Згідно з інформацією Мінагропроду, в Україні 45 тис. га виноградників і потенціал збільшення площ оцінюється в 300 тис. га. Врожайність зросла з 30 ц/га в період УРСР до поточних 100 ц/га.

В Україні поступово розвиваються невеликі виробники вина, сортів винограду і комбінацій купажів стає все більше. Українське вино дуже привабливо за ціною і якість продукції поліпшується.

Не варто забувати також про українські вина, які можна віднести до унікальної спадщини. Наприклад, лінійка кріплених і десертних вин "Коктебель" - "Мадера", "Мускат", "Кагор", які завоювали десятки нагород на світових конкурсах.

Ключові слова: вино, імпорт, Грузия

Інтерв'ю
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее
Николай Орлов
До кінця 2016 року парламент повинен прийняти Закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. Цей закон має відкрити ринок землі в Україні. 

1
0