Спецможливості
Новини

Україна має імплементувати 44 європейські директиви в АПК

03.07.2017
1702
Україна має імплементувати 44 європейські директиви в АПК фото, ілюстрація
У рамках співпраці з Євросоюзом у сільськогосподарській галузі Україні доведеться здійснити імплементацію європейських директив та регламентів в українське законодавство

У рамках співпраці з Євросоюзом у сільськогосподарській галузі Україні доведеться здійснити імплементацію європейських директив та регламентів в українське законодавство. Про це заявила заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, пише propozitsiya.com з посиланням на інформацію прес-служби Мінагропроду. 

Вона нагадала, що ЄС є стратегічним партнером для України в аграрній сфері. Але мова йде не лише про двосторонні торговельні відносини, але й про співпрацю в галузі реформування української аграрної політики.

За словами О. Трофімцевої, незважаючи на прогрес в євроінтеграційній роботі Мінагропроду, до кінця 2017 року потрібно імплементувати 44 європейські директиви та регламенти. Це вимагає значних зусиль як з боку відомства, так і допомоги з боку європейських колег в рамках різних інструментів підтримки.

Наразі у ВРУ знаходиться на розгляді низка законопроектів: про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами, про безпечність та гігієну кормів, про інформацію споживачів щодо харчових продуктів, а також про основні принципи та вимоги органічного виробництва.

Також експерт вважає, що варто чим швидше позбутися квот на експорт в ЄС.

«Сьогодні двостороння торгівля аграрною продукцією та продуктами харчування між Україною та Євросоюзом розвивається дуже стрімко. Лише за 4 місяці 2017 року товарообіг становив $2,45 млрд, з яких $1,753 млрд - це експорт української аграрної продукції. Але не менш важливою є для нас постійна спільна робота з ЄС в таких галузях як, наприклад, фітосанітарні та ветеринарні регулювання, політика в лісової та рибній галузях», - додала вона.

Ключові слова: АПК, ЄС, Ольга Трофимцева

Інтерв'ю
Максим Мартинюк  Держгеокадастр
За посадою Максимові Мартинюку належить опікуватися усіма землями держави. Тому перше запитання до голови Держгеокадастру цілком зрозуміле...  
Співзасновники компанії Андрій Марійчин та Олексій Голуб.
«НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» свою діяльність розпочав 12 років тому із надання послуг сушіння зерна на обладнанні відомих іноземних виробників. Особливістю роботи цієї компанії, її підходів до роботи, було використання в якості палива для отримання... Подробнее

1
0