Спецвозможности
Новости

Угорщина розширить пункти пропуску для експорту зерна з України

19.07.2022
205
Угорщина розширить пункти пропуску для експорту зерна з України фото, иллюстрация

Парламентський державний секретар МЗЕЗС Угорщини Левенте Мадяр заявив ході зустрічі з головою Закарпатської облради про розширення пунктів пропуску «Тиса» та «Лужанка» для можливості експорту українського зерна.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Закарпатської обласної ради.

Угорщина наразі працює над розширенням пунктів пропуску з Україною Чоп — Захонь та Лужанка — Берегшурань для створення коридору для експорту українського зерна. Крім того, сусідня країна має намір продовжити проекти, які розпочала на Закарпатті й Україні раніше.

Зі свого боку голова Закарпатської облради пообіцяв у міру можливостей та повноважень, сприяти у реалізації всіх запланованих Угорщиною в Україні проектів та подарував на згадку угорському високопосадовцю вже знані у всьому світі марки та листівку на тему російського корабля.

Интервью
В марте Ассоциация «Укрсадпром» избрала нового председателя. Им стал Юрий Вахель. О себе он рассказывает, что «родом из маслично-зернового бизнеса»​. Сайт «Пропозиція» расспросил у нового председателя ассоциации о текущей ситуации с... Подробнее
Кукуруза сегодня является стратегической культурой, выращиваемой почти во всех климатических зонах Украины. Насыщение севооборота кукурузой и отсутствие системы интегрированного управления вредителями способствуют увеличению количества... Подробнее

1
0