Спецвозможности
Новости

У Криму зафіксували чергову колону зерновозів у супроводі військових автомобілів

18.07.2022
167
У Криму зафіксували чергову колону зерновозів у супроводі військових автомобілів  фото, иллюстрация

В Криму поблизу села Оріхове під Саками стояла колона з п'яти вантажівок-зерновозів та чотирьох військових КАМАЗів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Крим.Реалії .

Машини стояли на узбіччі у напрямку руху від міста Саки, за півкілометра від роздоріжжя Севастополь — Сімферополь. У вантажівок із зерном були номери наступних російських регіонів: 126 — Ставропольський край, 124 — Красноярський край, 190 — Московська область.

На військових автомобілях було нанесено символіку у вигляді літери Z, яка використовується росією для маркування військової техніки під час вторгнення в Україну. Також на тенти КАМАЗів було нанесено фарбою код «05», що відповідає Республіці Дагестан. Крім цього, на тенті одного з військових КАМАЗів був напис Теміраул — це село в Хасавюртівському районі Дагестану.

Раніше, 10 липня в Криму на трасі «Таврида» було помічено колону вантажівок із зерном , автомобілі рухалися з боку материкової частини України у бік Керченського мосту.

Интервью
В марте Ассоциация «Укрсадпром» избрала нового председателя. Им стал Юрий Вахель. О себе он рассказывает, что «родом из маслично-зернового бизнеса»​. Сайт «Пропозиція» расспросил у нового председателя ассоциации о текущей ситуации с... Подробнее
координатор проекта "Купуймо разом!" Томаш Будзяк
Сельское хозяйство относится к тем отраслям, где объединение может принести к значительному повышению конкурентоспособности. По инициативе крупнейшей в Польше гастрономической закупочной группы Horeca GGZ в Украине будет создана... Подробнее

1
0