Спецможливості
Новини

У «Контінентал» стартувала посівна кампанія

28.03.2022
433
У «Контінентал» стартувала посівна кампанія фото, ілюстрація

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала весняну посівну кампанію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз компанії.

Структура цьогорічного посіву змінилася під впливом подій, які відбуваються в Україні. Окрім традиційних для Компанії культур — соняшнику, кукурудзи та сої, «Контінентал» додав до структури посівів гречку, під яку заплановано 1,2 тис. га, та відвів 1 тис. га під цукровий буряк. Загалом навесні Компанія планує засіяти близько 100 тис. га.

Паралельно із сівбою «Контінентал» розпочав посадку картоплі, площі під яку так само збільшили — до понад 2 тис. га. Власна насіннєва картопля «Контінентал» відсортована і готова до висаджування, також заздалегідь закуплено імпортне насіння.

Картопля традиційно є стратегічною культурою для «Контінентал», однак під час військових дій вона набула нового, ще важливішого значення. Щоденно «Контінентал» відправляє понад 60 тонн картоплі в гарячі точки України, станом на зараз уже надано понад 1,5 тис. тонн такої гуманітарної допомоги.

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен зазначає, що цьогорічний виробничий сезон є надважливим для гарантування продовольчої безпеки України. Саме тому кожен етап робіт вимагає вчасності та дотримання технологій, наскільки це можливо в теперішніх умовах.

«Цьогорічна посівна стане найвідповідальнішою за всю історію не тільки нашої Компанії, але й нашої Країни. Ми дотримуємося обраних виробничих технологій, працюємо з урахуванням усіх заходів безпеки. На весняний сезон забезпечені необхідними ресурсами. Ми зробимо все для того, щоб Україна була з хлібом, — коментує Георг фон Нолкен. — Дякую кожному співробітникові нашої Компанії за невтомну працю без вихідних та з максимальним залученням у процес.  Кожен вихід у поле, робота в офісах чи на ремонтних базах відстоює надважливу місію — захист країни від продовольчої кризи», — наголосив він.

«Контінентал» також продовжує проводити агротехнологічні операції на посівах озимих відповідно до термінів відновлення вегетації. У структурі озимих найбільшу площу займають стратегічно важливі для продовольчої безпеки країни культури — озима пшениця (40,1 тис. га) та озимий ячмінь (11,4 тис. га).

Інтерв'ю
КАБП
Завдяки проведенню реформ, Україна сьогодні має найбільший за останній час інвестиційний потенціал. До найважливіших міжнародних партнерів України належить Канада.
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Щойно збирання озимини повністю завершилося, сайт «Пропозиція» звернувся до заступника директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НАН України... Подробнее

1
0