Спецвозможности
Новости

У Києві … природно (повна версія)

05.06.2008
666
У Києві … природно   (повна версія) фото, иллюстрация

Історія європейських лекційних турів компанії “Оллтек” налічує майже два десятки років. Мета таких заходів — донести до тваринників і кормовиробників останні наукові досягнення в галузі годування тварин. Цього року лекційний тур тривав із 7 лютого по 5 березня, описавши велике коло по Європі з початком в Ірландії та закінченням у Нідерландах.
Доповідачами на семінарі виступили провідні фахівці з біохімії, ветеринарії, сільського господарства. Це без перебільшення вчені зі світовим ім’ям. Доктор Петро Сурай має величезний досвід роботи в Українському науково-дослідному інституті птахівництва. Із 2000 року працював у науково-дослідному інституті птахівництва Шотландського сільськогосподарського коледжу. Нещодавно розпочав роботу в компанії “Оллтек” як голова відділу досліджень антиоксидантів. Його доповідь була присвячена питанню впливу мікотоксинів на продуктивність тварин. Із далекої Бразилії приїхала до України доктор Ізабель Сантін. Вона — професор кафедри ветеринарії Паранського федерального університету. Предмет її досліджень — вплив препарату Мікосорб і мікотоксинів на імунну систему домашньої птиці. Тема доповіді — “Стратегії профілактики негативного впливу мікотоксинів у зерні та злакових”. Доктор Ізабель Освальд із Франції є керівником дослідної групи, що займається вивченням мікотоксинів. Свій погляд на вплив мікотоксинів на імунітет і хвороби вона виклала в однойменній доповіді. Родзинкою семінару став, безсумнівно, виступ президента компанії “Оллтек” доктора Пірса Лайонса. Він керує компанією, в якій працює понад 1400 осіб у 76 країнах світу. Історія “Оллтека” бере початок від 1980 року. З перших днів своєї діяльності компанія виробляла дріжджі та ензими. Технологія виробництва дріжджів може бути застосована в галузі кормів для сільгосптварин. На сьогодні “Оллтек” упевнено почуває себе в чільній двадцятці галузевих лідерів, маючи сукупний обіг понад $200 млн. Пан Пірс Лайонс зазначив, що стратегічним пріоритетом компанії “Оллтек” є переосмислення мінерального годування. “Оллтек” ефективно співпрацює з університетами в усьому світі щодо перегляду норм мінерального годування. Принцип компанії “Оллтек” такий: використовувати менші дози мінералів, з меншою екскрецією їх у навколишнє середовище за нормального підтримання росту й розвитку тварини.


Головне надбання “Оллтек” — це, безперечно, його продукти. Так, препарат Біо-Мос репрезентує нову генерацію біологічних препаратів. Він створений на основі кліткових стінок дріжджів і не містить антибіотиків. Біо-Мос здатен оздоровити cередовище шлунково-кишкового тракту. Його слоган: “Продуктивність. Гарантовано”. Оллзайм ПТ — це ферментна система для пшениці та жита в раціоні птиці й свиней. Застосування цього препарату дає змогу підвищити цінність зернових на 6%. Мікосорб — єдиний запатентований адсорбент широкого спектру мікотоксинів (адсорбує всього за 30 хвилин). І-Сак — жива дріжджова культура для додавання в раціон коней і жуйних. Сел-Плекс — світовий лідер серед органічного селену з точною формулою. Цей препарат забезпечує опір хворобам, краще нагромаджується і зберігається в тканинах, а також підвищує якість м’яса. Всі ці препарати зажили популярності в усьому світі. Знають їх і в Україні, адже дочірнє підприємство “Оллтек-Україна” вже нагромадило певний досвід роботи на вітчизняному ринку. Безперечно, побільшає прихильників препаратів від “Оллтек” і після звітного семінару.


На учасників очікував розіграш пам’ятних призів, зокрема книги “Енциклопедія мікотоксинів” (номінальна вартість — 50 євро), а також смачний обід від кухарів ресторану готелю “Русь” і стильна ірландська музика від українського гурту “Йо-Гурт”.


Олексій Рижков

Интервью
В последние годы резко участились нотификации на украинское зерно - жалобы от иностранных покупателей на наличие в нем карантинных организмов. Специалисты утверждают, что такую цену Украина платит за существующую схему поборов с... Подробнее
В развитых странах агрострахование уже давно применяется как эффективный инструмент развития агробизнеса, в Украине страхование рисков сельского хозяйства все еще находится на стадии развития. Что

1
0