Спецвозможности
Новости

Турецьких фермерів попередять про раптові зміни погоди

03.12.2022
321
Турецьких фермерів попередять про раптові зміни погоди фото, иллюстрация

Столичний муніципалітет Ізміра запустив мобільний додаток «Izmir Agriculture», який попереджає виробників про раптові кліматичні події за кілька днів наперед. Завдяки системі раннього попередження, окрім метеорологічної інформації, виробникам буде надана інформація про посадку, посадку, час збору врожаю та рекомендації щодо зрошення та обприскування.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на rayhaber.com.

Керівник відділу обробки інформації столичного муніципалітету Ізміра Ата Теміз сказав, що громадяни повинні ввести місцезнаходження своїх полів на основі островів і ділянок після завантаження програми İzmir Agriculture на свої телефони та стати учасником програми.

«Протягом трьох днів ми отримуємо всі дані і відправляємо їх із системи фермерам».

Заявивши, що вони надають багато даних, таких як опади, заморозки та час захворювання, виробникам за допомогою системи раннього попередження, Ата Теміз сказав:

«Така інформація, як температура ґрунту та вологість ґрунту, також доступна в системі. Вологість ґрунту даємо до 30 см. Таким чином, фермер може отримати доступ до того, коли та скільки зрошення йому потрібно зробити через систему. Також важливий час обприскування. Ми можемо вказати час обприскування, розрахувавши швидкість вітру. Фермер також матиме доступ до інформації про те, на скільки кілометрів хмара пройде над полем, за скільки хвилин чи годин вона досягне поля та кількість опадів, які залишиться. Таким чином, вони зможуть отримати всі подробиці про продукт, який вони посадили та вирощують, а також зберуть урожай здоровим способом до моменту збору врожаю».

Завдяки системі отримують здорові метеорологічні дані в районах сільськогосподарського виробництва.

Завдяки даним, отриманим із супутника, виробники мають таку інформацію, як температура, вологість повітря, кількість опадів, швидкість і напрямок вітру, температура ґрунту, інсоляція та вологість ґрунту для своєї землі. Випаровування в полі можна розрахувати за допомогою програми. Також вимірюють вологість ґрунту. Таким чином, можна розрахувати, скільки води потрібно давати на гектар.

Ранні попередження про шкідників, рекомендації щодо обприскування та поливу також вивчатимуться за допомогою системи. Економія також буде досягнута при своєчасному зрошенні та обприскуванні. Споживачі також зустрінуться з більш здоровою їжею.

У системі раннього оповіщення є 15 сповіщень. Щоденні, тижневі та погодинні дані обмінюються через систему. Фермери повинні ввімкнути попереджувальні сповіщення, щоб скористатися перевагами системи раннього попередження після реєстрації.

Ключевые слова: зміни погоди
Интервью
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Как только уборка озимых полностью завершилось, сайт «Пропозиція» обратился к заместителю директора по научной работе Института физиологии и генетики растений НАН Украины, доктору биологических наук, профессору, член-корреспонденту НАН... Подробнее
брак ЗЗР
Засоби захисту рослин — одна з дефіцитних позицій серед ресурсів для проведення посівної та отримання якісного врожаю. Про це зазначає керівник ФГ «Агрофірма Базис» (5 тис. га у Черкаській області) Володимир Осадчий, пише УНІАН. «Ми... Подробнее

1
0