Спецможливості
Новини

Syngenta купила постачальника супутникових знімків FarmShots

18.02.2018
1766
Syngenta купила постачальника супутникових знімків FarmShots фото, ілюстрація
Syngenta купила постачальника супутникових знімків FarmShots

Швейцарська компанія, один з лідерів в області виробництва засобів захисту рослин та насінництва Syngenta, придбала FarmShots Inc., яка пропонує інноваційні рішення в області супутникових знімків з високою роздільною здатністю. Компанія з Північної Кароліни відстежує здоров'я рослин, аналізуючи поглинання світла на полях. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Aggeek.
Ця послуга допомагає виявляти проблеми на полях, викликані комахами, недоліком поживних речовин, захворюваннями, бур'янами та погодними явищами, таким чином скорочуючи необхідні оглядові виїзди на 90%. Як наслідок фермери та агрономи можуть зосередити свою увагу тільки на необхідних ділянках.
"FarmShots - це нова унікальна послуга, яка допомагає нам виконати нашу місію, - каже Ден Бурдетт, керівник підрозділу Global Digital Agriculture Syngenta. - Ми очікуємо включити FarmShots в наш цифровий кластер і швидко прискорити зростання культур на наших нинішніх восьми мільйонах акрів в Сполучених Штатах . А потім і в усьому світі!".
Суть розробки полягає в тому, що хмарні програми, розроблені FarmShots, створюють зображення з високою роздільною здатністю, які можуть відображатися в декількох форматах для швидкої і точної індикації польових умов, а сама система оптимізована для використання на різних пристроях: планшетах, ноутбуках і смартфонах. Додаток саме надсилає поради аграріям разом з повідомленнями.
Уже багато світових виробників змогли оцінити стартап. Так, компанія John Deere зазначила, що система "економить користувачам час і зусилля для польових досліджень, покращує управління і багаторазово зменшує використання добрив і забезпечує візуальний інструментарій як на полях, так і в офісі".

Інтерв'ю
Николай Орлов
До кінця 2016 року парламент повинен прийняти Закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. Цей закон має відкрити ринок землі в Україні. 
Малі запаси вологи та відсутність опадів в період березень-квітень формують певні обмеження для вирощування даної культури. Так, на 10 квітня ц. р. залежно від типів грунтів, у південних регіонах, запаси вологи складали в метровому шарі 60... Подробнее

1
0