Спецвозможности
Новости

Світу загрожує найсильніший голод з часів Другої світової

09.05.2022
401
Світу загрожує найсильніший голод з часів Другої світової фото, иллюстрация

Посуха, пандемія коронавірусу та російська війна в Україні можуть викликати у світі найсильніший з часів Другої світової війни голод, заявила міністр з питань економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свенья Шульц

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Економічну правду».

Німецький міністр нагадала, що, за даними Всесвітньої продовольчої програми, від голоду у світі страждає 300 млн людей, і ці оцінки коригуються у бік збільшення.

«Послання таке: нам може загрожувати сильний голод з часів Другої світової війни та мільйони жертв», — сказала Шульце.

З її слів, ціни на продовольство в усьому світі зросли на третину та перебувають на рекордному рівні.

Раніше про те, що світові може загрожувати продовольча криза, заявив генсек ООН Антоніу Гутерріш. Він закликав повернути на світові ринки добрива та продукти з України, росії та білорусі.

На початку квітня Продовольча та сільськогосподарська організація ООН підрахувала, що світові ціни на їжу оновили історичний максимум. Таку динаміку пов'язали з потрясіннями на ринках рослинних олій та зернових через війну в Україні. Ціни на продовольство у світі у березні зросли на 33,6 % у річному вираженні, лише на пшеницю злетіли на 19,7 %.

В останні три роки на частку України та росії припадало близько 30 % світового експорту пшениці та 20 % світового експорту кукурудзи.

Интервью
Наталія Гордійчук, засновниця компанії "Агрітема"
"Агритема" своими биорешениями кардинально меняет подход к земледелию. О биоинновациях, которые более 10 лет компания предоставляет аграриям, рассказывает основательница — Наталья Гордейчук.
Російська агресія вдарила по всій вітчизняній аграрній сфері – від фермерів до агрохолдингів. Про те, як великі агрокомпанії справляються з проблемами, які навалилися на сільгоспвиробників нинішньої весни, і ще й примудряються допомагати... Подробнее

1
0