Спецвозможности
Новости

Світовий банк направить $30 млрд на запобігання продовольчій кризі

19.05.2022
415
Світовий банк направить $30 млрд на запобігання продовольчій кризі фото, иллюстрация

Світовий банк у середу оприлюднив офіційну заяву про намір виділити понад $30 мільярдів для забезпечення продовольчій безпеці у світі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на The World Bank.

Це вимушений крок для подолання продовольчої кризи, яка виникла після розв’язання росією масштабної війни в Україні.

«Світовий банк оголошує про кроки, які він планує вжити в контексті комплексної глобальної відповіді на кризу продовольчої безпеки за допомогою існуючих й нових проєктів загальною сумою понад $30 мільярдів у таких сферах, як сільське господарство, харчування, соціальний захист, водопостачання й зрошення», — зазначається в заяві.

При цьому керівництво Світового банку уточнило, що фінансування охопить стимулювання виробництва харчових продуктів та добрив, збільшення можливостей для продовольчих систем, сприяння розширенню торгівлі, а також підтримки вразливих домогосподарств і виробників.

Всього планується виділити $12 мільярдів на нові проєкти, а також близько $18 мільярдів на вже існуючі, напряму пов’язані з посиленням продовольчої безпеки. Ініціатива планують реалізувати упродовж наступних 15 місяців.

Интервью
В феврале, как раз во время работы выставки «АгроВесна 2020», в Украину по приглашению проекта Киево-Могилянской бизнес-школы Ukrainian Food Valley приезжал бывший фермер, сенатор парламента Нидерландов, где он возглавляет Комитет по... Подробнее
Насколько важно заботиться о качестве зерна? Что такое нотификации и почему их стоит бояться Украине? Какие болезни зерновых являются угрозой для имиджа украинской сельхозпродукции propozitsiya

1
0