Спецвозможности
Новости

Starlink прийшов на допомогу українським фермерам

22.04.2022
587
Starlink прийшов на допомогу українським фермерам фото, иллюстрация

Сільгоспвиробники районів Київської, Чернігівської та Сумської областей, які раніше знаходилися під окупацією російськими військами, почали отримувати доступ в інтернет через термінали Starlink.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці УКАБ.

Річ у тім, відсутність або дуже нестабільний телекомунікаційний зв’язок в багатьох регіонах складав значну проблему для багатьох сільськогосподарських виробників у напрямку відновлення та координації роботи. 

Вирішенням проблеми стало надання для сільгоспвиробників постраждалих регіонів систем супутникового інтернет-зв’язку Starlink від Ілона Маска за сприяння Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Раніше Нацкомісія з держрегулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку дозволила до кінця воєнного стану використати супутникові термінали Starlink усім охочим.

Интервью
Государственная служба по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей (Госпродпотребслужба) официально работает в Украине с февраля 2016 года. Служба была образована в соответствии с
Забота об окружающей среде, сохранении биоразнообразия, улучшении медоносной базы, поддержка государства. Оперирование современными знаниями, организация промышленных пасек и инвестиции в перерабатывающее оборудование. Таким, вполне... Подробнее

1
0