Спецвозможности
Новости

Спільний аграрний ринок країн СНД пішов вслід за російським кораблем

23.05.2022
297
Спільний аграрний ринок країн СНД пішов вслід за російським кораблем фото, иллюстрация

Верховна Рада України 22 травня 2022 р. прийняла Закон «Про вихід України з Угоди про Спільний аграрний ринок держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав» (№0084).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресцентр Верховної Ради України.

Відповідне рішення підтримали 287 народних обранців, свідчать дані на сайті парламенту.

Як зазначається, прийняття документу спрямовано на припинення участі України в цій угоді, оскільки вона втратила своє практичне значення та не застосовується.

«Відповідно до Указу Президента України від 19 травня 2018 р. №139 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 р. «Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у межах Співдружності Незалежних Держав» за результатами проведеного аналізу участі України у міжнародних договорах, укладених у межах СНД з економічних питань, визнано за доцільне припинити участь України в угоді», — говориться у повідомленні парламенту.

Интервью
Фітопатолог, кандидат с.-г. наук Світлана Чоні
Люди, которые во всем ищут позитив, отмечают, что нынешней весной на полях хотя бы болезни не донимают. «И да, и нет», - комментирует ситуацию менеджер по технической поддержке направления защиты семян компании «Сингента», фитопатолог,... Подробнее
Заріпов Андрій
Неблагоприятные погодные условия часто вызывают потерю части урожая. Но аграрии могут сохранить финансовую стабильность с помощью агрострахования.

1
0