Спецвозможности
Новости

Спільний аграрний ринок країн СНД пішов вслід за російським кораблем

23.05.2022
296
Спільний аграрний ринок країн СНД пішов вслід за російським кораблем фото, иллюстрация

Верховна Рада України 22 травня 2022 р. прийняла Закон «Про вихід України з Угоди про Спільний аграрний ринок держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав» (№0084).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресцентр Верховної Ради України.

Відповідне рішення підтримали 287 народних обранців, свідчать дані на сайті парламенту.

Як зазначається, прийняття документу спрямовано на припинення участі України в цій угоді, оскільки вона втратила своє практичне значення та не застосовується.

«Відповідно до Указу Президента України від 19 травня 2018 р. №139 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 р. «Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у межах Співдружності Незалежних Держав» за результатами проведеного аналізу участі України у міжнародних договорах, укладених у межах СНД з економічних питань, визнано за доцільне припинити участь України в угоді», — говориться у повідомленні парламенту.

Интервью
Бакуменко
Председатель Верховной Рады Андрей Парубий поддержал продление моратория на продажу сельскохозяйственных земель в Украине. За продление моратория выступают фракции "Народного фронта", "Батькивщины" и
Валерий Давиденко, народный депутат Украины
Слухи об отставке Кутового, поддержка кооперативного движения и малых производителей — эти и другие актуальные вопросы propozitsiya.com согласился осветить народный депутат Украины Валерий Давиденко.

1
0