Спецможливості
Новини

Скільки світ втратив від коронавірусу

22.04.2020
809
Скільки світ втратив від коронавірусу фото, ілюстрація

За один лише квартал втрати світової економіки від зупинки бізнесу на карантин оцінюються в $320 млрд. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на презентацію Рітеша Рамакрішнана, виконавчого співдиректора Transworld Group – крупного оператора міжнародних морських перевезень, що базується в ОАЕ.

Світовий експорт, за даними Рітеша Рамакрішнана, знизиться на $161 млрд, а втрати транспортної галузі по всьому світу складуть щонайменше $33 млрд. Зокрема, в галузі міжнародних морських перевезень фіксується спад на 20-25%. За останній місяць міжнародні морські контейнерні перевезення показали рекордно низьку завантаженість – 87%.

Водночас спостерігається дефіцит рефрежираторних контейнерів, які використовуються для перевезення свіжої сільгосппродукції. Як пояснили фахівці галузі міжнародних морських перевезень, це сталося через зниження інтенсивності роботи портів внаслідок браку робочої сили в період карантину. Також логісти відзначають брак складських площ з вентиляцією для зберігання сільгосппродукції.

В цій ситуації сільгосппродукція – як свіжа, так і зерно – входять до обмеженої групи вантажів, завдяки яким міжнародна морська торгівля тримається в цей час. Крім того, місцями ситуація вже покращується. Так, країни Перської затоки збираються дозволити перевезення і торгівлю в таких сегментах, як риба, овочі, фрукти, м’ясо, чай, кава і рис.

Експерти в галузі перевезень вважають, що з закінченням карантину перевезення так само швидко відновляться, тому в цей період перевізники зіткнуться з дефіцитом потужностей.

Ключові слова: експорт, імпорт, карантин

Інтерв'ю
ТОВ «Дніпро-99» — це релоковане підприємство. З 1999 року успішно працювало на Херсонщині, там обробляли 200 га землі, вирощували овочеві культури (моркву, редиску, цибулю яру та озиму, столові буряки, коренеплідну селеру, солодкий перець... Подробнее
Николай Орлов
У 2016 році значно зросла кількість рейдерських захоплень підприємств. Серед постраждалих є і  представники аграрного бізнесу. Лише протягом першого півріччя зі скаргами на дії рейдерів до

1
0