Спецможливості
Новини

Сівалка Tempo Vaderstad здійснила рекордну сівбу соняшника

11.05.2017
3231
Сівалка Tempo Vaderstad здійснила рекордну сівбу соняшника фото, ілюстрація
Сівалка Tempo Vaderstad здійснила в Україні рекордну сівбу - 479 га соняшника за 24 години

Сівалка Tempo Vaderstad здійснила в Україні рекордну сівбу - 479 га соняшника за 24 години, пише propozitsiya.com з посиланням на інформацію прес-служби компанії.

Рекорд зі швидкісної та точної сівби широкозахватної сівалки для технічних культур Tempo L Vaderstad встановлено на полях ТОВ «Вест Агро Груп» під містом Броди Львівської області  25–26 квітня 2017 року. Протягом цього 24-годинного марафону на швидкості 20,8 км/год здійснено сівбу 479,73 га соняшника з одночасним внесення добрив. У перерахунку навантаження на одну висівну секцію – 29,89 га.

16-ти рядну сівалку точного висіву Tempo L 16 було загрегатовано з трактором  JohnDeer 8320 R, потужністю 320 к.с. Три оператори сівалки працювали позмінно, засіваючи площу двох полів, які були попередньо підготовлені. Норма висіву насіння складала 68 000 шт/га, норма внесення добрив 100 кг/га, глибина загортання насіння – 4-5 см.

Для нагляду за проведенням марафону Tempo L Vaderstad були залучені спеціалісти державної наукової установи - Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки та технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорілого, які фіксували показники та оброблятимуть всі необхідні дані для проведення подальших досліджень.

«Вважаю цей рекорд важливою складовою попереднього рекорду, встановленого в Угорщині. В Україні в 2016 році було посіяно 5,2 млн га соняшника. Тепер на прикладі сівалки Tеmpo L 16 доведено, що ця машина є універсальною, навіть для швидкісної сівби такої непростої культури як соняшник», - прокоментував подію генеральний директор ТОВ «Ведерстад» Віталій Філатов.

Інтерв'ю
Ів Піке, керівник підрозділу Crop Science ком­панії «Байєр» в Ук­раїні
З бе­рез­ня цьо­го ро­ку підрозділ Crop Science ком­панії «Байєр» в Ук­раїні очо­лив Ів Піке. За до­волі ко­рот­кий час він уже встиг відвіда­ти прак­тич­но всі регіо­ни Ук­раїни та оз­най­о­ми­ти­ся
Загальновизнані стандарти безпеки якості харчових продуктів - це мова, якою розмовляють імпортери, міжнародні торговельні мережі і закупівельники. Україна поки що тільки на шляху формування культури

1
0