Спецвозможности
Новости

Сільське господарство як основний рушій відновлення України

01.08.2022
550
Сільське господарство як основний рушій відновлення України фото, иллюстрация
Наталія Супрун

21-22 червня 2022 року в Стамбулі (Туреччина) відбувся Форум з питань глобального економічного впливу на Україну. Під час Форуму доповідачі наголосили, що сільське господарство є однією з головних галузей економіки України навіть у нинішній воєнний час, і саме воно стане основним рушієм її відновлення після закінчення війни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Захід був організований Радою з міжнародної торгівлі за участю урядових партнерів з України та Американсько-української ділової ради. Організатори заходу нарахували понад 700 учасників, серед яких були представники бізнес-промислових палат і асоціацій, які разом представляють понад 90% бізнес-спільноти України.

Серед українських провідних спікерів на форумі були Тарас Качка, заступник Міністра економіки України — Торговельний представник України, Костянтин Кошеленко, заступник Міністра цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації, який приєднався онлайн, та Дмитро Наталуха, голова Економічної ради Комітету Верховної Ради, народний депутат України; Галина Янченко, секретар Національної інвестиційної ради України, народний депутат України, та Єлизавета Ясько, голова Комітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин у закордонних справах та міжпарламентському співробітництві, народний депутат України.

Гостей заходу ознайомили з найважливішими майбутніми інфраструктурними можливостями та шляхами, якими міжнародні партнери можуть зробити внесок у відбудову нової України та спільного майбутнього економічного процвітання. Ключові висновки щодо розвитку сільського господарства допоможуть представникам галузі сформувати бізнес-стратегію для планів відновлення:

  1. Сільське господарство збільшить свою вартість у національному ВВП. Ті інвестори, які готові ризикувати зараз, отримають додаткові переваги від того, що вони першими займуть свою нішу.
  2. Переробка харчових продуктів покращить продуктивність сільського господарства.
  3. Виробництво рідкого біопалива сприятиме підвищенню енергонезалежності. Якщо порахувати всі технічні олійні культури, які експортує Україна і які використовуються в інших країнах для виробництва біопалива, то це може скласти близько 2 млн тонн палива на рік.
  4. Ділова репутація — основа бізнесу для наступних поколінь, зокрема йдеться про важливість вибору правильних партнерів із правильними цінностями, в тому числі тих, хто виходить з ринку росії, як приклад етичного та репутаційного підходу до бізнесу.

Ці висновки вже співвідносяться з баченням найбільших іноземних інвесторів щодо їх присутності в Україні. Будучи найбільшою міжнародною сільськогосподарською компанією, яка присутня в Україні протягом кількох десятиліть, Corteva Agriscience засвоїла стійкість до несприятливих подій і продовжує зосереджуватися на своїх довгострокових цілях. 

Интервью
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Недавно в Киеве прошла выставка «АгроВесна-2019», в которой взял участие ведущий отечественный производитель биопрепаратов — группа компаний «БИОНОРМА». О масштабах участия в выставке, ее результатах а также о том, что вызвало наибольший... Подробнее
В последние годы резко участились нотификации на украинское зерно - жалобы от иностранных покупателей на наличие в нем карантинных организмов. Специалисты утверждают, что такую цену Украина платит за существующую схему поборов с... Подробнее

1
0