Спецможливості
Новини

СЕТАМ продав птахофабрику та майновий комплекс олігарха-боржника за близько 1 млрд гривень

19.10.2020
1140
СЕТАМ продав птахофабрику та майновий комплекс олігарха-боржника за близько 1 млрд гривень фото, ілюстрація

Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України продало на електронному аукціоні арештовані птахофабрику та майновий комплекс під Києвом олігарха-боржника Олега Бахматюка за майже 1 млрд грн. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНН.

«Державне підприємство «СЕТАМ» на електронному майданчику OpenMarket продало арештовані Державною виконавчою службою єдиний майновий комплекс птахофабрики за 690 млн грн та майновий комплекс у селі Пухівка Київській області за 300 млн грн», — повідомили у прес-службі ДП.

Зазначається, що на аукціон було виставлено птахофабрику площею 126 579,4 кв.м, розташовану у місті Київ, Броварський проспект, 99, та майновий комплекс загальною площею 5773,7 кв.м, що розташований за адресою: Київська область, Броварський район, село Пухівка, вул. Радгоспна, 37.

По обох лотах на аукціони зареєструвалося і сплатило гарантійні внески по 4 учасники. Зростання ціни під час аукціону по першому лоту склало 447% (563 987 891 грн), а по другому — 5 935% (295 028 909 грн).

«У переможців є 10 робочих днів для того, щоб розрахуватися за лоти. Запрошую представників ЗМІ та громадськості уважно відслідковувати долю цих лотів, оскільки, якщо переможці не розрахуються вчасно, їм доведеться втратити чималенькі гарантійні внески, а право на купівлю цього майна перейде до наступного учасника. По птахофабриці розмір гарантійного внеску складає 6,3 млн грн, а по майновому комплексу у Пухівці — 248 тис. грн», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Варто зазначити, за даними з відкритих джерел, мова йде про «Київську птахофабрику», підконтрольну олігарху Олегу Бахматюку.

Зауважимо, що минулого тижня «СЕТАМ» виставив на аукціон цех по виробництву лікеро-горілчаних виробів в Івано-Франківську, кінцевим бенефіціаром якого є Бахматюк, за майже 41 млн грн.

Нагадаємо, 29 липня апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала рішення Печерського районного суду Києва, яким фактично Генерального прокурора України зобов'язали закрити справу олігарха Олега Бахматюка, якого підозрюють у розкраданні 1,2 млрд грн «ВіЕйБі-Банку».

Раніше Офіс Генерального прокурора виконав рішення Печерського районного суду міста Києва та скасував постанову першого заступника Генерального прокурора про скасування постанови про припинення кримінального провадження, пов’язаного з «ВіЕйБі-Банком».

Інтерв'ю
Володимир Шульмейстер. Народився в Миколаєві. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю «турбінобудування», інженер-механік. Захистив докторську дисертацію з матеріалознавства. З 24 грудня 2014 року по 30 грудня 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури України
Український інститут майбутнього - незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни і моделює різноманітні сценарії розвитку подій в Україні, пропонує альтернативні рішення. Основні напрямки
Олена Березовська, президент громадської спілки «Органічна Україна»
Громадська Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» була створена у 2012 році. Її ініціаторами стали шість підприємств, що виробляли молоко, бакалію, овочі, чай та

1
0