Спецможливості
Новини

Росія використає землі окупованного Криму під вирощування трав для Китаю

14.02.2017
1999
Росія використає землі окупованного Криму під вирощування трав для Китаю фото, ілюстрація
В окупованому Росією Криму цієї весни почнуть вирощувати лікарські трави для експорту в південноазіатські країни

В окупованому Росією Криму цієї весни почнуть вирощувати лікарські трави для експорту в південноазіатські країни. Китай стане основним ринком їх збуту. Вирощувати будуть подорожник, женьшень та інші трави. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на видання "Известия".

Згідно з аналізом списку лікарських рослин, які затребувані в Китаї, проведеного HealthNet Національної технологічної ініціативи, близько 70% тих трав (більше 300), які використовуються в традиційній китайській медицині, Росія може вирощувати у себе. Процес перенесення рослин з одного середовища проживання в іншу називається інтродукцією і вимагає не менше 3-5 років. За участю китайських фахівців росіяни сподіваються скоротити цей період на 2-3 роки.

Проект буде реалізований в рамках програми "дорожньої карти" HealthNet НТІ, яку в кінці минулого року затвердили в РФ. Згідно "дорожної карти" HealthNet, до 2035 року РФ має намір розвести 25 агропарків. Вони об'єднають до 300 тис. фермерських господарств, в яких займуться вирощуванням, обробкою і зберіганням лікарських рослин.

Перші посадки заплановані в трьох регіонах Росії - на Алтаї, в Брянській області та на Кавказі, а також в окупованому РФ Криму.

Інтерв'ю
Президент УАВК Микола Пономаренко
На ринку картоплі зараз — ажіотаж, якого не траплялося майже 10 років. Споживачі занепокоєні неврожаєм і закуповуються картоплею на сезон — цілими мішками. Виробники (перш за все городники) нарікають на неврожай. Відтак Україна вперше за... Подробнее
Нинішнього року Асоціацію фермерів та приватних землевласників України очолив новий президент. Ним став Віктор Гончаренко, який з 2013 р. очолював Черкаську обласну асоціацію фермерів, а з 2016 р. був одночасно також віце-президентом АФПЗУ... Подробнее

1
0