Спецможливості
Новини

Причорноморський регіон очікує рекорду з виробництва соняшнику

27.08.2018
1363
Причорноморський регіон очікує рекорду з виробництва соняшнику фото, ілюстрація

Літо 2018 року в країнах Причорномор'я видалось більш сприятливим для розвитку посівів ярих культур, ніж для посівів озимих. Незважаючи на невеликі температурні відхилення протягом останнього місяця, країни регіону отримають більш високий урожай соняшнику, ніж в минулому році. У Румунії, Болгарії та Молдові цьому сприяло високе кількість опадів протягом всього літнього періоду. В Україні і Росії зростання врожаю забезпечений не тільки достатнім для успішного формування врожаю кількістю дощів, а й подальшим розширенням площ його сівби, передає propozitsiya.com, посилаючись на УкрАгроКонсалт.

Минулого тижня фермери Болгарії та Румунії почали масове збирання соняшнику. У Молдові вона почнеться наступного тижня. Перші обкоси також стартували в Україні та Росії.

За оцінками УкрАгроКонсалт, за підсумками збиральної кампанії, що вже розпочалась, валовий збір усіма країнами регіону буде вище в порівнянні з торішнім урожаєм.

Оскільки частка регіону в світовому врожаї соняшнику становить понад 60%, обсяги врожаю причорноморського соняшнику вносять корективи в світовий баланс попиту і пропозиції олійних культур. Сезон-2018/19 буде насиченим для українських і російських виробників, а також для переробників соняшнику. Високий попит як на олійну, так і на олыю дозволить причорноморським країнам досягти нових висот на світовому ринку.

Про перспективи торгівлі олійними культурами і рослинними оліями в новому 2018/19 сезоні йтиметься на VI Міжнародній Конференції "Black Sea Oil Trade-2018", яка відбудеться 20 вересня 2018 р. в готелі «Hilton», м.Київ. Організатор - консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт». На сьогоднішній день представники аграрного бізнесу з понад 20 країн світу зареєструвалися для участі в конференції. У 2017 р конференція «Black Sea Oil Trade» зібрала 250 делегатів з 25 країн світу і 150 компаній.

Інтерв'ю
ВВП Угорщини в 2016 році зросло на 3,5-5% і вона потрапила в число 7 країн ЄС, чий дефіцит бюджету склав менше 3%. «Україна - одна з найбільших наших сусідніх держав. У 2016 році двосторонні україно
Corteva Agriscience — міжнародна сільськогосподарська компанія, яка чи не першою з найпотужніших аграрних компаній світу повністю припинила свою діяльність у рф через її воєнну агресію в Україні. Ситуація в країні, звісно, вплинула на... Подробнее

1
0