Спецможливості
Новини

ПП «Ягодин-Дорогуськ» блокуватимуть до лютого

23.11.2023
377
ПП «Ягодин-Дорогуськ» блокуватимуть до лютого фото, ілюстрація

Координатори протесту  польських перевізників, які блокують пункти пропуску з Україною, вирішили продовжити блокаду пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ» на українсько-польському кордоні до 1 лютого 2024 року, заявив один з лідерів польських перевізників Рафал Меклер.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ZN.UA.

«Ми подали ще одну заявку. Протест у Дорогуську продовжено до 1 лютого 2024 року. Прийнято без застережень», – написав він.

Меклер також анонсував розширення блокади на четвертий пункт пропуску «Медика-Шегіні» з 23 листопада, однак його блокуватимуть не перевізники, а фермери.

Зазначимо, що один із найактивніших організаторів блокади Рафал Меклер є власником логістичної фірми Rafał Mekler TRANSPORT, яка возить вантажі в Білорусь та Росію. Також він є головою люблінського осередку ультраправої партії «Конфедерація», яка виступає за співпрацю з Росією, проти зближення Польщі та США, визнає російським Крим, та говорить про необхідність виходу Польщі із Європейського Союзу.

Нагадаємо, що через протест польських перевізників, що почався 6 листопада, на ПП «Ягодин-Дорогуськ», «Краковець-Корчова» і «Рава-Руська – Гребенне» заблоковані кілька тисяч вантажівок, а черги подекуди сягають 40 кілометрів.

Протестувальники вимагають, зокрема, повернути необхідність отримання дозволів для українських транспортних фірм, посилення правил перевезення, запровадження окремої черги в «єЧерзі» для транспорту із номерами ЄС, створення окремої черги для порожніх вантажівок, забезпечення доступу до системи «Шлях».

Раніше організатори блокади заявляли, що отримали дозвіл на акцію протесту до 3 січня 2024 року.

Інтерв'ю
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее
Останнім часом площа пустельних і непродуктивних земель в світі постійно зростає. Пустелі вже займають понад 17 млн км2 або близько 12% всієї поверхні суші. Вчені всього світу стурбовані такою

1
0