Спецможливості
Новини

Особливості імпорту насіннєвого матеріалу для посівної-2022

19.08.2022
611
Особливості імпорту насіннєвого матеріалу для посівної-2022  фото, ілюстрація
Андрій Литвиненко

Переналаштування логістики на максимально швидке та якісне забезпечення фермерів насінням є важливою складовою збереження продовольчої безпеки регіону — почули учасники IV Business & Legal Agri Forum від фахівців міжнародної науково-дослідної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Захід, організований видавництвом «Юридична практика» за сприяння юридичних компаній ADER HABER, SENSUM Law Firm та GRACERS мав на меті обговорити найактуальніші питання забезпечення продовольчої безпеки в Україні та світу, логістичні втрати України, розблокування аграрного експорту, регулювання земельних відносин та агробізнес на окупованих територіях.

Напередодні осінньої посівної варто пам’ятати, що забезпечення фермерів критично важливим насінням найсучаснішої генетики визначає успіх українського аграрного сектора навіть в умовах військових дій та сприяє підтримці продовольчої безпеки України, регіону та світу, нагадав керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко. 

«Найбільшим викликом забезпечення імпорту насіннєвого матеріалу для посівної кампанії 2022 року стала необхідність переналаштувати всі процеси фактично в момент старту посівної. Втім, щоденний контроль ситуації з можливістю змінювати обсяги відвантажень, ефективна організація роботи у віддаленому режимі та багаторічні контракти з надійними перевізниками дозволили компанії Corteva Agriscience забезпечити безперебійні поставки в регіони за умов збереження безпеки фермерів та співробітників», — говорить Андрій Литвиненко, який зауважив, що суттєвою допомогою з боку держави стала можливість дистанційного розмитнення вантажів прямо на кордоні.

Інтерв'ю
Переклад колонки Анни Бабіч, експертки з комунікацій та сталого розвитку в сільському господарстві, для видання European Seed Понад 35 років тому, коли британський професор та історик Роберт Конквест опублікував книгу «Жнива скорботи:... Подробнее
Турбота про навколишнє середовище, збереження біорізноманіття, покращення медоносної бази, підтримка держави. Оперування сучасними знаннями, організація промислових пасік та інвестиції в переробне обладнання. Таким, цілком імовірно, може... Подробнее

1
0