Спецвозможности
Новости

Оголошено збір коштів на лікування механізатора, якого обстріляв рашистський літак

16.05.2022
379
Оголошено збір коштів на лікування механізатора, якого обстріляв рашистський літак фото, иллюстрация

У Гадяцькій громаді, що на Полтавщині, оголосили про збір коштів на лікування 26-річного земляка Олега Гайдабури, по трактору якого під час роботи на полі вдарив рашистський літак.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Голос України».

11 травня механізатор колісним трактором із причіпним знаряддям обробляв землю у Валківському районі сусідньої Харківської області. За інформацією відділу комунікації поліції Харківщини, серед білого дня з ворожого літака випустили ракету просто по сільськогосподарській техніці на весняному полі.

Таке дикунське «полювання» моральних виродків-рашистів на представника наймирнішої хліборобської професії спричинило тяжкі наслідки. Механізатор дістав тяжкі поранення обох ніг а рактор був знищений вщент. Добре, що на допомогу Олегу поспішили місцеві фермери, котрі працювали неподалік, інакше усе закінчилося б іще печальніше.

Викликані ними медики доправили пораненого до шпиталю. Наразі триває його лікування. Однак стан механізатора залишається тяжким.

За таких обставин небайдужі земляки вирішили допомогти йому грошима на лікування. Їхню ініціативу можуть підтримати всі охочі, переказавши кошти на рахунок 5168 7427 2387 2366 (це реквізити сестри Олега Лесі  Гайдабури).

Интервью
Тарас Кутовой, министр аграрной политики и продовольствия Украины
Министр аграрной политики и продовольствия Тарас Кутовой определил органическое направление как одно из главных в работе Минагрополитики на этот год. «Это один из вопросов, который меня лично волнует
Несмотря на бурное развитие аграрного сектора в экономике Украины уровень проникновения агрострахования в сельское хозяйство колеблется на отметке 2-3%. Зато мировой опыт подсказывает, что становление мощного аграрного государства... Подробнее

1
0