Спецможливості
Новини

Новий конкурент Beyond Meat: Cargill почне виробляти продукти зі штучного м’яса

01.03.2020
1251
Новий конкурент Beyond Meat: Cargill почне виробляти продукти зі штучного м’яса фото, ілюстрація

У квітні цого року компанія Cargill Inc запустить у виробництво котлети для гамбургерів і мелені продукти зі штучного м’яса.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на investory.

Вихід Cargill, однєї з найбільших приватних компаній у світі, на ринок штучного м’яса підкреслює зростаючу популярність рослинних продуктів і очікування того, що споживачі будуть й надалі давати перевагу заміннику м’яса.

155-річна компанія являє собою значну конкуренцію для стартапів Beyond Meat і приватної компанії Impossible Foods із Кремнієвої долини. Великі м’ясні компанії, зокрема Tyson Foods і WH Group Smithfield Foods, також продають продукти на рослинній основі.

Попит на м’ясні альтернативи різко зріс, оскільки споживачі додають рослинний білок у свій раціон за станом здоров’я, а також через турботу про тварин і шкоду для навколишнього середовища від тваринництва.

Cargill планує використовувати свій багаторічний досвід роботи з інгредієнтами та закуповувати зернові культури, щоб виробляти продукцію під власною торговою маркою більш ефективно, ніж її конкуренти.

“Ми вважаємо, що у нас унікальна можливість бути дуже ефективними та дієвими в ланцюжку поставок”, — прокоментувала керуючий директор альтернативної білкової команди Cargill Елізабет Гатшенріттер.

Cargill також запропонує покупцям пиріжки на основі соєвого або горохового білка і мелені продукти, які можна приготувати у вигляді тако, спагеті або інших страв. Рітейлери зможуть продавати товари під власною торговою маркою.

Продукти Beyond Meat зроблені з горохового білка, в той час як Impossible Foods використовує соєвий білок.

“В обох випадках ми змагаємося. Ми пропонуємо портфель, який буде включати як горох, так і сою”, — зазначила Гатшенріттер.

 

Інтерв'ю
Останніми роками в Україні спостерігаються значні зміни клімату. Регіони, які раніше були більш посушливими, поповнюються опадами, вологіші ж області, навпаки, висушуються. Крім того, температурний режим у кожному регіоні різний. Хоча... Подробнее
Керманичі вітчизняного АПК із високих трибун часто стверджують, як важливо розвивати малі й середні підприємства, сімейні ферми, запроваджувати переробку, та запевняють у всебічній підтримці таких виробників. Чи є підґрунтя в подібних... Подробнее

1
0