Спецможливості
Новини

Нові рулонні прес-підбирачі Kuhn FB 3130 і FB 3135

27.11.2017
1928
Нові рулонні прес-підбирачі Kuhn FB 3130 і FB 3135 фото, ілюстрація

Компанія Kuhn випустила дві нових моделі FB 3130 і FB 3135, які завершують модельний ряд професійних рулонних прес-підбирачів. Про це пише propozitsiya.com за матеріалами прес-релізу компанії.

Вони розроблялися з метою забезпечення виняткової щільності рулонів навіть за найскладніших умов. Специфіка моделі 3130 полягає в тому, що вона розроблялася за принципом «нічого зайвого», тоді як 3135 обладнана системою моніторингу процесів ISOBUS та чимало додаткових функцій, які можна виконувати прямо з кабіни і які дають змогу працювати навіть в буждь-яких умовах, навіть найскладніших, у будь-якому куточку світу.

Блок підбирання рослинної маси з кулачковим механізмом як моделей з OptiFeed, так і з OptiCut розроблено для забезпечення роботи машини на повну потужність. Блок підбирання завширшки 230 см забезпечує максимальне адаптування до поверхні завдяки маятниковому механізму. Машина здатна працювати з валками усіх типів. П’ятизубцеві ряди і ролик для підбору короткого стебла забезпечують безперебійність і чистоту загрібання навіть на високих швидкостях.

Прес-підбирачі обладнані запатентованою системою інтегрального ротора з подвійними зубцями, виготовленими зі зносостійкої сталі Hardox. Система підбирання відзначається простотою, невибагливістю та безпосередньою близькістю зони підбирання до ротора, що зумовлює неперевершену продуктивність машин за будь-яких умов. Мала відстань від ротора до зони підбирання забезпечує ідеальну однорідність потоку рослинної маси. Велика потужність, що подається на пристрій підбирання, забезпечує надзвичайно високу продуктивність на підвищених швидкостях, а також зменшує пошкодження рослинної маси.

Модель FB 3130 може устатковуватися неподрібнювальним ротором OptiFeed, а також різальним ротором з 14 ножами. Модель FB 3135 може оснащуватися подрібнювальними пристроями двох типів – з 14 або 23 ножами з функцією групового вибору.

Крім того, гідравлічне відключення ротора та система DropFloor, передбачені у стандартній комплектації, гарантують швидке відновлення роботи у разі блокування механізму.

Оновлений центральний механізм прес-підбирачів має 18 роликів симетричного профілю, що забезпечують винятково високу щільність рулону і надійність його обертання. Усі ролики виготовлені з високоміцної сталі завтовшки 3,2 мм. Для гарантування найвищої зносостійкості вони виготовляються за технологією лазерного зварювання. Крім того, відстань між роликами скорочено до мінімальної, що зменшує втрати рослинної маси.

Сенсор заднього борту забезпечує час відкривання і закривання до 4,5 с, що забезпечує максимальну продуктивність та легкість керування.

Посилений привід з редуктором нової конструкції має роздільну будову. Привід пресувальної камери з одного боку та привід ротора і блоку підбирання з іншого забезпечують плавність роботи та рівномірність передачі потужності. Ланцюги головного приводу та приводу пресувальних роликів мають підвищену міцність.

50-міліметрові підшипники подвійної швидкості у механізмі приводу та в точках найбільшого навантаження забезпечують безперебійне пресування навіть у найскладніших умовах. Усі підшипники мають центральне змащення. Як опція пропонується система автоматичного змащування Beka Max. Ролики мають вбудовані шкребки для захисту підшипників від засмічування. Усі моделі у стандартній комплектації обладнуються системою неперервного змащення ланцюгів Beka Max з міцними і широкими змащувальними щітками для найефективнішого змащення.

Одним із завершальних і критично важливих етапів формування ідеального рулону є обв’язування. На прес-підбирачах KUHN обв’язувальний механізм розміщується з переднього боку машини, що забезпечує чудовий огляд процесу з кабіни. За потреби прес-підбирачі FB можуть обладнуватися пристроєм для обв’язування шпагатом.

Ключові слова: пресс-подборщики, KUHN

Інтерв'ю
Швидка зміна кліматичних умов, нестійка економічна ситуація в Україні та світі, обмеження доступу до основних виробничих ресурсів та їхнє суттєве здорожчання змушують як світових, так і вітчизняних аграріїв шукати більш раціональні... Подробнее
Турбота про навколишнє середовище, збереження біорізноманіття, покращення медоносної бази, підтримка держави. Оперування сучасними знаннями, організація промислових пасік та інвестиції в переробне обладнання. Таким, цілком імовірно, може... Подробнее

1
0