Спецможливості
Новини

Нова біогазова технологія в Теофіполі

13.06.2018
3837
Нова біогазова технологія в Теофіполі фото, ілюстрація

У Теофіполі Хмельницької області розпочато тестову роботу 2-гої черги біогазової станції, пише propozitsiya.com, посилаючись на Національний промисловий портал. Про це повідомляється на сторінці «Сільське господарство і Альтернативна Енергетика» в Facebook.

В якості сировини використовується кукурудзяний силос. На цій станції застосовано унікальну технологію високонавантажених реакторів. Сухих речовин  в реакторі - 16%.Друга черга має обсяги споруд такі ж, як напершій, проте на ній  виробляється вдвічі більше біогазу. За словами представників компанії, капітальні витрати знижені майже в 1,5 раза.

У разі виведення на задану потужність біогазовий комплекс стане єдиним у своєму роді. Ніхто, ніде і ніколи не будував біогазові комплекси подібної потужності для роботи на чистому кукурудзяному силосі. Річна потреба становить близько 200 тис. тонн, а площа посівів під силосну кукурудзу - не менше ніж  7 тис. га.

«Унікальність другої черги потужністю 10,5 МВт полягає в використанні спеціально вирощеної енергетичної культури - силосної кукурудзи», - йдеться в повідомленні.

Основну надію власники і творці унікальної споруди покладають на вперше застосовані в Україні ензими і оригінальну систему перемішування сировини.

 

Нагадаємо, на території Теофіполя в Хмельницькій області в грудні 2017 був відкритий біогазовий комплекс потужністю 15,6 МВт.

Перша черга комплексу потужністю 5,109 МВт працює на цукровому жомі Теофіпольського цукрового заводу.

Інтерв'ю
Олександр Карпенко, директор із маркетингу та технічної підтримки компанії «Адама Україна»
Агрохімічний ринок в Україні нібито великий з чималою кількістю учасників, але водночас усі одне одного знають, і події, які відбуваються на ньому, дуже швидко стають темами для активного обговорення.
Кукурудза сьогодні є стратегічною культурою, що вирощується майже у всіх кліматичних зонах України. Насичення сівозміни кукурудзою та відсутність системи інтегрованого управління шкідниками сприяють збільшенню кількості шкідників і... Подробнее

1
0