Новини
Великобританія та Швейцарія виділяють пів мільйона доларів на пілотний проєкт з розмінування
09:00 • Сьогодні
72
Велика Британія та Швейцарія виділяють пів мільйона доларів на пілотний проєкт з пріоритезації в гуманітарному розмінуванні. Домовленості були досягнуті на Конференції з протимінної діяльності в Україні (UMAC-2024), яка проходила 17-18 жовтня 2024 року в Лозанні (Швейцарія).
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.
«Сучасні технології та аналітичні рішення допоможуть ефективно визначати пріоритетні зони для гуманітарного розмінування. Це критично важливо для безпеки людей і швидкого відновлення економічної активності в регіоні. Ми сподіваємося, що цей інноваційний проєкт стане прикладом успішної міжнародної співпраці у сфері протимінної діяльності», – заявив директор Центру гуманітарного розмінування Володимир Байда.
Виділені кошти спрямовані на реалізацію пілоту в Харківській області з пріоритезації територій для гуманітарного розмінування. Проєкт розпочався 6 січня поточного року та триватиме три місяці – до кінця березня. Центр гуманітарного розмінування керує проєктом, координує залучені сторони та забезпечує сталий розвиток ініціативи..
Цей проєкт покликаний покращити процеси гуманітарного розмінування завдяки автоматизації аналізу даних і оптимізації ресурсів. Зокрема, методологія пріоритезації спиратиметься на чіткий алгоритм на основі широкого спектра даних, що враховуватимуть економічні, соціальні, екологічні та безпекові чинники для конкретної території.
На основі результатів пілотного проєкту підхід до пріоритезації може бути застосованим у всіх регіонах України, що зазнали впливу мін та інших вибухонебезпечних предметів.
Попередня стаття
Наступна стаття
Читайте також
Інтерв'ю
Український ринок борошна незважаючи на негативні тенденції розвивається, для продукції відриваються кордони нових країн, а підприємства будують та оновлюють свої потужності. Про життя борошномелам
Останніми роками в Україні спостерігаються значні зміни клімату. Регіони, які раніше були більш посушливими, поповнюються опадами, вологіші ж області, навпаки, висушуються. Крім того, температурний режим у кожному регіоні різний.
Хоча... Подробнее
Статті