Спецможливості
Новини

«Нібулон» розпочав ранньовесняне підживлення озимих

03.03.2023
818
«Нібулон» розпочав ранньовесняне підживлення озимих фото, ілюстрація

Цьогоріч початок польових робіт відбувся у стандартні календарні терміни. Завдяки сприятливим погодним умовам виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» активно проводять перше підживлення озимих культур селітрою аміачною.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ТОВ СП «Нібулон».

Перше ранньовесняне підживлення є аграрним заходом, що визначає рівень врожайності озимих зернових культур. Воно спрямоване на відновлення та нарощування вегетативної маси рослин, і своєчасність його застосування істотно впливає на врожайність озимих.

У планах аграріїв провести підживлення озимої пшениці на загальній площі 8,5 тис. га, озимого ячменю – на площі 1 тис. га та озимого ріпаку – на 3 тис. га. Роботи вже виконані на площі 7 тис. га, що становить 60% від загального плану. Так, внесення добрив практично завершене на Півдні та в Центрі й розпочато  на підрозділах Західного регіону. Одразу після завершення цієї технологічної операції на запланованих площах аграрії готуватимуть техніку для проведення ранньовесняного боронування.

Наразі земельний банк «НІБУЛОНа», на якому ведеться господарська діяльність, становить 51 тис. га. Через повномасштабне вторгнення компанія втратила 25 тис. га земель, з яких більша частина знаходиться в Луганській обл., а близько 5,5 тис. га потребують розмінування в Снігурівському р-ні (Миколаївська обл.). Втім у компанії активно готуються до проведення робіт з розмінування, щоб мати можливість посіяти ярий клин на Снігурівщині вже поточного сезону.

Інтерв'ю
Своєчасне, якісне та кваліфіковане сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки є гарантією її безвідмовної роботи впродовж сезону. Компанія CLAAS — один з провідних виробників високотехнологічної, сучасної техніки для сільського... Подробнее
Змінити своє життя та переїхати за кордон, до Європи, мріє зараз чи не кожен українець. Про те, чи настільки позитивним є цей досвід та яким чином будувати свою аграрну стратегію, аби завоювати

1
0