Спецможливості
Новини

Не більше 150 млн грн в руки. Кабмін обмежив суму держпідтримки на одного сільгоспвиробника

02.08.2019
754
Не більше 150 млн грн в руки. Кабмін обмежив суму держпідтримки на одного сільгоспвиробника фото, ілюстрація

Сума держпідтримки на одного суб'єкта господарювання або сільськогосподарського товаровиробника за програмою підтримки тваринництва обмежена до 150 млн грн. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «НВ-Бізнес».

Кабінет Міністрів обмежив суму державної підтримки до 150 млн грн одному суб'єкту господарювання або сільськогосподарському товаровиробнику за програмою підтримки тваринництва. Про це йдеться в опублікованій постанові Кабміну № 669 від 17 липня.

Згідно з нею, вносяться зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції та аквакультури (рибництва).

Сума держпідтримки, що надається протягом одного бюджетного року суб'єкту господарювання та пов’язаним з ним особам не може перевищувати 150 млн грн. При цьому суб'єкти, які отримали в 2019 році до вступу в силу цієї постанови держпідтримку на суму понад 150 млн грн, отримані бюджетні кошти не повертають.

У грудні 2017 року Мінагрополітики наполягало на обмеження надання підтримки виробникам тваринницької продукції в 150 млн грн на одну позицію при розподілі загальної суми в 2018 році (загальна сума підтримки тваринництва складе 4 млрд грн), уточнюють Українські новини.

Державний бюджет на 2019 рік передбачає виділення 3,5 млрд грн на програму підтримки тваринництва, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури.

Інтерв'ю
Директор Інституту обліку і фінансів НААН України, академік НААН Валерій Жук
Після майже 20-річної перерви агрофірмам знову доводиться сплачувати податки на загальних засадах. Ясна річ, сільгоспвиробники не звикли до такого. От і стогнуть зараз сільські бухгалтери, бо і звітність значно ускладнилась, і податківці... Подробнее
Богдан Шаповал, директор UFEB
Хто з сільгоспвиробників (навіть невеликих за обсягами виробництва) не мріє експортувати продукцію та отримувати за неї тверду валюту? Порадити кому варто розпочинати експорто-орієнтовану діяльність,

1
0