Спецвозможности
Новости

Нардеп запропонував аграріям нову концепцію держпідтримки

19.08.2022
340
Нардеп запропонував аграріям нову концепцію держпідтримки фото, иллюстрация

Під час онлайн засідання Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин вітчизняним аграріям презентували нову концепцію державної підтримки під час війни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНІАН.

З такою ініціативою виступив народний депутат України, представник політичної партії «За майбутнє» Сергій Лабазюк.

За його словами, основний акцент проекту — капітальні інвестиції, які дадуть змогу розвинути логістичні хаби на ключових маршрутах (залізниця, автодороги, річка, море), поповнити запас логістичної техніки кожного окремого вітчизняного підприємства, залучити міжнародні організації на кшталт ФАО, ООН до координації експорту української агропродукції, дати концепцію розвитку українського експорту з чіткими механізмами, які дозволять залучати міжнародні гранти.

«Це добре, що «зернові коридори» нарешті запрацювали і за два тижні вивезли понад 563 тис. тонн агропродукції. Однак, поки відсутнє розуміння стабільності та формату роботи портів. «Укрзалізниця», своєю чергою, в останні місяці вивозила близько 800 тис. тонн агропродукції на місяць, що абсолютно не дало можливості замінити блоковані порти. Тож постало питання — яким чином змінювати експортну логістику так, щоб при будь-яких змінах фермери були спроможні вивозити продукцію і не залежати від одного напрямку. Саме для цих цілей було розроблено комплексний проект щодо врегулювання держпідтримки під час воєнного стану», — пояснює автор концепції Сергій Лабазюк.

Интервью
клубника
Рынок ІТ-решений для сельского хозяйства в мире достигает $400 млрд в год. Применение ІТ-технологий значительно увеличивает производительность аграрного производства.
Год назад отечественный бизнес пережил беспрецедентное до тех пор событие - локдаун, то есть полное прекращение работы значительной части предприятий, в частности, полное закрытие заведений питания. Именно тогда Анна Морозова решила дать... Подробнее

1
0