Спецможливості
Новини

НАБУ розслідує продаж Нацагенством добрив ОПЗ за заниженими цінами

21.02.2020
815
НАБУ розслідує продаж Нацагенством добрив ОПЗ за заниженими цінами фото, ілюстрація

Національне антикорупційне бюро розслідує можливе зловживання службовим становищем чиновниками Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА), одержаними від корупційних та інших злочинів, а також державного підприємства «Сетам» у змові з правоохоронцями, йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Слово і Діло».

У вказаній справі детективи перевіряють факт можливої змови між правоохоронцями, службовцями АРМА, ДП «Сетам» для продажу за заниженими цінами зернових, круп'яних, олійних культур, які зберігалися на складах ТОВ «Березівський Елеватор», ПрАТ «Новомиргородський елеватор», ТОВ «Ізмаїльський Елеватор», ТОВ «Раухівський елеватор», ТОВ «Заплазський Елеватор», ТОВ «Білгород-Дністровський Елеватор», ТОВ «Аліягський Елеватор», ТОВ «Олексіївський елеватор», ТОВ «Васильківський Елеватор», ТОВ «Новоборівське хлібоприймальне підприємство» і ТОВ «Ера Грейн». 

Також у цій справі розслідують можливий продаж за заниженою вартістю карбаміду, який зберігався на складах держпідприємства «Херсонський морський торговельний порт» та ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ).

У межах цієї справи детективи провели низку обшуків і вилучили деяке майно.

Зокрема, НАБУ обшукало квартиру однієї особи, в якої знайшли дані про проданий карбамід: товарно-транспортні накладні щодо перевезення карбаміду, видаткові ордери, акти приймання-передачі карбаміду. На телефоні цієї особи також знайшли телефонні номери службових осіб АРМА, правоохоронних органів, ОПЗ, Херсонського порту та перевізників. Крім того, в нього знайшли листування, яке стосується реалізації карбаміду, а також дані щодо отриманням ним від невстановлених слідством осіб вказівок з даного питання.

Вказане майно визнано речовими доказами і судом на них накладено арешт.

 

Інтерв'ю
Кліматичні зміни та несприятливі для ринку умови, спричинені COVID-19, не дали змоги українським агровиробникам цього року вкотре продемонструвати світу рекордні врожаї, особливо таких пізніх культур, як кукурудза та соняшник. Втім, і той... Подробнее
В Україні дедалі частіше говорять про смерть аграрної науки, і про неефективність роботи НААН. Про можливі варіанти виходу науки із кризи та про перспективні розробки науковців у інтерв`ю propozitsiya

1
0