Спецвозможности
Новости

На Запоріжжі масово грабують українських фермерів через держпідприємство

28.07.2022
398
На Запоріжжі масово грабують українських фермерів через держпідприємство фото, иллюстрация

Окупанти у Запорізькій області створили «держпідприємство» для скуповування зерна у місцевих фермерів. Продавати товар пропонують по 10 тис. руб. за тонну. Однак після укладання угод у аграріїв просто забирають зерно, а гроші не виплачують.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agrotrend.

Про це свідчить лист, у якому підприємець із Бердянська повідомляє, що уклав угоду з якимось Денисом Семиряком, «комерційним директором» створеного колаборантами «держпідприємства» «Державний зерновий оператор».

В угоді йшлося про продаж 7 тис. тонн зерна. Фермеру гарантували, що сплатять за товар протягом 10 днів після постачання. Відвантаження товару відбулося 28 червня, але навіть 23 липня грошей підприємець так і не отримав.

«Наступного дня (після відвантаження, 29 червня. — Ред.) я ще раз зателефонував Семиряку, щоб закінчити оформлення товару (акт прийому-передачі, рахунок на оплату). Він відповів, що дуже зайнятий і передзвонить. Це була моя остання розмова з ним», — повідомляє фермер у листі.

За його словами, після 29 червня Семиряк перестав відповідати на дзвінки. А всі питання щодо оплати товару так і залишилися без відповідей.

«[Обіцяли, що] відкриваєш рахунок у банку, продаєш зерно — платимо гроші. Продав зерна на 70 млн рублів — грошей немає. Дали фейкові документи фейкової республіки. Росіяни, як кочівники — прийшли, пограбували і все», — розповів постраждалий підприємець.

Також джерела із Запорізької області повідомляють, що схемою керують особисто колаборанти Євген Балицький («глава» окупаційної «адміністрації» Запоріжжя) та Андрій Сігута («глава» Мелітопольського району). Ці дані також підтверджує інформація розвідки, яка повідомляла про створення «держкомпанії» для скуповування зерна під керівництвом Балицького.

 

Интервью
Компанія «Нор-Ест Агро» свою роботу розпочала у 2013 році як ДП «ТАК» у складі групи компаній «ТАК». А 2019 року ДП «ТАК» стало повністю самостійною компанією, отримало нову назву, новий імпульс до розвитку та нові ідеї. І зовсім не просто... Подробнее
О глобальном потеплении говорят уже несколько десятилетий. Какие конкретные практические последствия от него уже почувствовало сельское хозяйство Украины и что еще ожидать рассказывает самый

1
0