Спецвозможности
Новости

На Волині розпочалася посівна кампанія

24.03.2022
288
На Волині розпочалася посівна кампанія фото, иллюстрация

Війна війною, але у аграріїв навесні чимало роботи.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на konkurent.ua.

Під урожай 2022 року волинські аграрії посіяли 228 тисяч га озимих культур. З них понад 170 тисяч га озимих зернових на зерно і майже 50 тисяч га озимого ріпаку. Зокрема, волинський аграрій Валерій Діброва розповів, що нині аграрії докладають усіх зусиль аби прогодувати не тільки Волинь, але й Україну.

Усі посіви озимих культур знаходяться у доброму та задовільному стані, розповідають сільгоспвиробники. Аграрії активно проводять роботи з їх підживлення. Станом на 10 березня вже підживлено понад 45 тисяч га озимих зернових культур, зокрема практично завершено перше підживлення ріпаку.

Тепер аграрії готуються до посіву ярих культур. В пріоритеті — пшениця, кукурудза, ячмінь та гречка. Наразі посівна розпочалася по всій Україні, там де це можливо. За прогнозами багатьох експертів цього року на українських ринках та магазинах громадяни не мають відчути значного дефіциту продуктів харчування.

 

Ключевые слова: Волинь, посівна 2022

Интервью
«Зерновые технологии-2018» завершили выставочный сезон для аграрной отрасли, ведь скоро - открытие нового сезона, полевого. Для УПЭК, владельца предприятия «Лозовские машины», одного из флагманов отечественного сельскохозяйственного... Подробнее
Коротенькая заметка на propozitsiya.com о желании компании Nestle покупать в Украине сушеные овощи до сих пор удерживает абсолютный рекорд просмотров на сайте. Прояснить специфику этого рынка и применяемых технологий мы попросили... Подробнее

1
0